Arkon Przemków - Mieszko 4-2 (2-1)

Drugą porażkę w tym sezonie doznali nasi piłkarze ulegając na wyjeździe Arkonowi Przemków 4-2 (2-1).

Mecz jak wszystkie spotkania w tej kolejce rozgrywany był w trudnych warunkach przy silnym wietrze i mocno padającym deszczu. W 23 minucie gospodarze za sprawą Kacpra Oruby wyszli na prowadzenie. Po około dziesięciu minutach Mieszko wykonywał rzut wolny, który po dośrodkowaniu na bramkę zamienił Marcin Guz. Miejscowi przed przerwą ponownie wyszli na prowadzenie. Rzut rożny wykonywał Wojciech Panicz do piłki wyskoczył Marek Skomoroko i silnym strzałem przy lewym słupku pokonał naszego bramkarza.

Po zmianie stron wiatr był naszym sprzymierzeńcem jednak brak zdecydowania w obronie skutkuje utratą trzeciej bramki. W 72  minucie nasi zawodnicy wykonywali rzut rożny i ponownie piłka trafiła do Marcina Guza, który głową zdobył gola. W ostatnim kwadransie były jeszcze okazję na wyrównanie, ale więcej szczęścia tego dnia mieli przemkowianie. W 84 minucie przy strzale na bramkę Daniela Kowalskiego futbolówka zatrzymała się przed linią bramkową. Zawodnikiem, który najszybciej zorientował się w sytuacji był Kacper Oruba i w ten sposób zdobył czwartą bramkę dla Arkonu a swoją trzecią w tym meczu.

Za tydzień w ostatnim meczu rundy jesiennej Mieszko zagra z Sokołem Jerzmanowa.

Bramki: 1-0 K.Oruba (23), 1-1 Guz (34), 2-1 Skomoroko (40), 3-1 K.Oruba (55), 3-2 Guz (72), 4-2 K.Oruba (84)

Żółte kartki: Kaźmierczak (69), Wałowski (77), Kotwica (80) - Narwojsz (64), Pawlak (81)

Arkon: Kuźmiak, Dryja, Kaźmierczak (75 Kotwica), B.Oruba, K.Oruba (90 Melnyczuk), W.Panicz, Pietrzyk, Rośmiarek, Skomoroko, Tkaczyk (46 Żywokarta), Wałowski

Mieszko: Kowalski - Olszanowski (46 Woszczyński), Narwojsz, Sybis, Wośkowiak – Filbier, Kaźmierski, Guz, Pawlak – Strzelecki (16 Bigos), Szuszkiewicz