Bilans wszystkich spotkań ligowych Mieszka Ruszowice. Aktualizacja robiona jest po każdym rozegranym sezonie. Ostatni dodany sezon 2014/2015. Niestety nie posiadamy wszystkich wyników oraz nazw klubów, z którymi graliśmy, więc bilans obejmuje tylko te mecze, które są nam znane. Jeśli możesz nam pomóc to bardzo prosimy o kontakt.

 

BILANS SPOTKAŃ 
Lp. DRUŻYNA MECZE ZW REM POR G+ G-
1 Amator Wierzchowice 6 4 1 1 16 6
2 AKS Strzegom 2 - 1 1 2 5
3 Arka II Nowa Sól 3 - 2 1 7 8
4 Arkon Przemków 10 3 1 6 15 24
5 Arkon II Przemków 2 2 - - 5 3
6 Bielawianka Bielawa 2 - - 2 3 5
7 BKS II Bolesławiec 2 - - 2 2 7
8 Błękitni Koskowice 8 4 - 4 14 16
9 Błękitni Krzystkowice 3 1 1 1 4 4
10 Błękitni Stary Kisielin 3 2 1 - 8 4
11 Błyskawica Luboszyce 2 2 - - 5 1
12 Brzozovia Brenno 6 5 - 1 27 9
13 Budowlani Gozdnica 3 1 - 2 3 8
14 Budowlani Lubsko 4 1 2 1 7 10
15 Carina Gubin 6 1 2 3 6 10
16 Chojnowianka Chojnów 18 4 4 10 21 48
17 Chrobry Głogów 3 1 - 2 4 15
18 Chrobry II Głogów 27 8 8 11 47 58
19 Cicha Woda Tyniec Legnicki 12 7 2 3 35 21
20 Czarni Konradowo 2 2 - - 6 3
21 Czarni Rokitki 12 8 2 2 31 17
22 Czarni Świdnica 3 2 - 1 7 4
23 Czarni Żagań 4 1 1 2 4 7
24 Dolpakart Chojnów 2 1 - 1 5 3
25 Dragon Jaczów 18 8 2 8 28 32
26 Fadom Nowogród Bobrzański 4 3 - 1 13 3
27 FC Małomice 4 2 - 2 7 7
28 GKS Gromadka 1 - - 1 0 1
29 GKS Męcinka 10 5 4 1 17 10
30 GKS Raciborowice 14 7 3 4 34 22
31 GKS Warta Bolesławiecka 10 6 2 2 23 12
32 GLKS Gaworzyce 13 7 2 4 31 16
33 Górnik Lubin 2 2 0 0 9 4
34 Górnik II Polkowice 6 1 3 2 7 11
35 Górnik Złotoryja 26 11 5 10 41 43
36 Górnik II Złotoryja 2 1 1 - 4 2
37 Grom Zamysłów 3 2 - 1 8 3
38 Hajduk Kłobuczyn 2 1 - 1 7 5
39 Inkopax Wrocław 2 - - 2 0 8
40 Iskra Droglowice 20 12 2 6 49 43
41 Iskra Kochlice 12 6 - 6 21 35
42 Iskra II Kochlice 2 2 - - 7 3
43 Iskra Kębłów 6 - - 6 6 23
44 Iskra Księginice 4 1 - 3 10 14
45 Iskra Małomice 2 2 - - 6 2
46 Iskra Nielubia / Sucha Górna 10 3 3 4 13 21
47 Kaczawa Bieniowice 2 0 1 1 3 4
48 Kaczor Lubin 2 1 - 1 7 6
49 Kania Gostyń 4 1 2 1 5 4
50 Karkonosze Jelenia Góra 4 - 1 3 5 18
51 Kłos Moskorzyn 2 2 - - 5 0
52 Kolejarz Miłkowice 2 2 - - 8 1
53 Kolejarz Zielona Góra 2 1 1 - 6 4
54 Konfeks Legnica 22 8 3 11 38 46
55 Konfeks II Legnica / Rosochata 2 1 - 1 6 4
56 Kora Niedoradz 3 2 - 1 8 4
57 Korona Czernina 18 11 1 6 47 34
58 Korona Kożuchów 9 1 - 8 10 23
59 KS Legnickie Pole 2 0 1 1 5 6
60 Kuźnia Jawor 7 1 2 4 9 23
61 Kuźnia II Jawor 6 3 - 3 14 14
62 Lechia Dzierżoniów 2 - - 2 2 9
63 Lechia II Zielona Góra 2 - 2 - 2 2
64 Len Nowa Sól 1 - - 1 1 3
65 Leśnik Wymiarki 3 - 1 2 3 8
66 Liwno Zabór 3 2 - 1 10 3
67 Lubusz Lipiny Łużyckie 1 1 - - 10 0
68 Lubuszanka II Zielona Góra 2 2 - - 8 1
69 LZS Buczyna 6 4 1 1 23 11
70 LZS Czaple 2 1 1 - 3 2
71 LZS Droszki 2 1 - 1 4 2
72 LZS Komorniki 4 2 1 1 11 8
73 LZS Kopernia Nowa 1 1 - - 15 2
74 LZS Łężyce 5 2 - 3 12 10
75 LZS Nowy Kisielin 4 2 1 1 11 3
76 LZS Ostaszów 22 10 5 7 47 37
77 LZS Siedlisko 1 1 - - 5 1
78 Łagoszowia Łagoszów 8 6 1 1 25 9
79 Łużyce Lubań 2 - - 2 1 10
80 Miedź Legnica 2 - - 2 1 6
81 Miedż II Legnica 3 1 1 1 2 2
82 MKS Nowe Miasteczko 7 4 2 1 17 9
83 MKS Oława 2 - - 2 1 9
84 Naprzód Stare Drzewce 4 3 1 - 10 2
85 Nysa Kłodzko 2 1 - 1 5 4
86 Nysa Wiadrów 14 6 2 6 28 26
87 Nysa Zgorzelec 2 - 1 1 4 8
88 Obra Kościan 2 1 - 1 2 5
89 Odra Bytom Odrzański 4 2 - 2 7 4
90 Odra Chobienia 2 - 1 1 2 9
91 Odra Grodziec Mały 2 1 - 1 5 3
92 Odra Ścinawa 16 10 2 4 44 21
93 Olimpia Kamienna Góra 2 1 - 1 7 5
94 Olimpia Lubieszów 3 1 1 1 4 5
95 Olimpia Olszanica 2 1 1 - 4 2
96 Orkan Szczedrzykowice 12 6 1 5 25 19
97 Orla Wąsosz 6 1 - 5 10 19
98 Orlik Okmiany 4 3 - 1 20 5
99 Orzeł Czerna 18 12 2 4 36 24
100 Orzeł Zagrodno 2 2 - - 9 1
101 Orzeł Ząbkowice Śląskie 2 - - 2 1 14
102 Park Targoszyn 6 4 1 1 13 8
103 Płomień Nowa Wieś Grodziska 1 - 1 - 1 1
104 Płomień Radwanice 33 19 7 7 70 36
105 Pogoń Góra 18 7 4 7 41 44
106 Pogoń Oleśnica 2 - - 2 2 17
107 Pogoń Świebodzin 4 1 1 2 5 6
108 Pogoń Wschowa 7 2 - 5 18 16
109 Polonia Bystrzyca Kłodzka 2 - 1 1 4 7
110 Polonia Krzeczyn Wielki 4 3 1 - 17 2
111 Polonia Leszno 2 - 1 1 0 1
112 Prochowiczanka Prochowice 13 5 2 6 21 30
113 Promień Żary 2 - - 2 1 10
114 Promień II Żary 3 2 1 - 9 7
115 Rataj Paszowice 8 5 2 1 22 10
116 Rodło Granowice 8 4 3 1 25 7
117 Ruch Pogwizdów 1 1 - - 6 2
118 Slavia Sława 2 2 - - 7 3
119 Sokół Jarzmanowa 2 2 0 0 15 3
120 Sokół Niechlów 8 4 1 3 25 25
121 Sparta Grębocice 22 7 5 10 24 36
122 Sparta Kietlów 2 2 - - 7 1
123 Sparta Miejska Górka 4 2 1 1 7 3
124 Sparta Przedmoście 26 13 5 8 54 49
125 Sparta Rudna 16 4 4 8 33 50
126 Sparta Sława 2 1 - 1 3 5
127 Sparta Świdnica 4 - 2 2 5 11
128 Stal Chocianów 13 7 1 5 22 19
129 Stal Jasień 2 - 1 1 0 2
130 Szkółka Piłkarska Głogów 4 1 1 2 7 9
131 Śląsk II Wrocław 2 - - 2 1 10
132 Tupliczanka Tuplice 1 1 - - 1 0
133 Unia Kunice Żary 4 2 2 - 14 5
134 Unia Miłoradzice 4 3 - 1 17 7
135 Victoria Rzeszotary 1 1 - - 4 2
136 Victoria Siciny 4 4 - - 16 5
137 Victoria Szczaniec 2 1 - 1 5 3
138 Victoria Świebodzice 2 - - 2 2 5
139 Wiewierzanka Wiewierz 2 2 - - 9 2
140 Wilkowianka Wilków 4 2 2 - 16 7
141 Włókniarz Leśna 2 1 - 1 4 8
142 Włókniarz Mirsk 2 - - 2 0 9
143 Włókniarz Żary 3 1 1 1 5 4
144 Zagłębie II Lubin 5 - 1 4 5 19
145 Zamet Przemków 25 10 5 10 54 42
146 Zawisza Serby 16 3 4 9 24 39
147 Zenit Międzybórz 2 - - 2 0 11
148 Zieloni Bogaczów 7 3 2 2 14 13
149 Zieloni Mokrzeszów 1 - 1 - 1 1
150 Zjednoczeni Pudliszki 4 3 - 1 12 3
151 Zjednoczeni Żarów 1 - - 1 0 5
152 Zorza Ochla 1 1 - - 2 1
153 Zryw Kotla 18 11 2 5 51 29
ŁĄCZNY BILANS:  923 414 161 348 1959 1780

A klasa

# Zespół MP PTS
1 Pogoń Góra 6 16
2 Sokół Jerzmanowa 6 15
3 Zawisza Serby 6 14
4 Dragon Jaczów 6 10
5 Stal II Chocianów 6 10
6 Gwardia Białołęka 6 10
7 Korona Czernina 6 10
8 Orzeł Czerna 6 9
9 Mieszko Ruszowice 6 9
10 Zadzior Buczyna 6 9
11 Iskra Droglowice 6 7
12 Victoria Parchów 6 6
13 Kalina Sobin 6 4
14 Victoria Siciny 6 3
15 LZS Komorniki 6 3
16 Łagoszowia Łagoszów 6 3

Ostatni / następny mecz

Datum N, 24. Wrz. 2017 Beginn 14:00
Iskra Droglowice
Iskra
-:- Mieszko Ruszowice
Mieszko

Datum N, 17. Wrz. 2017 Beginn 11:00
Kalina Sobin
Kalina
1:0 Mieszko Ruszowice
Mieszko

Ostatnia / następna kolejka

Strzelcy, kartki

Zawodnik Mieszka

Znajdź na Facebooku

Klasa terenowa juniorów

# Zespół MP PTS
1 Mieszko Ruszowice J 11 26
2 Łagoszowia Łagoszów J 11 22
3 Zryw Kotla J 10 15
4 Orły Czernina J 9 14
5 Huta Przemków J 9 13
6 Zadzior Buczyna J 10 13
7 Błyskawica Luboszyce J 9 7
8 Odra Chobienia J 9 3

Ostatni / następny mecz J


W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnia / następna kolejka J

Statystyka

 

stat4u





Powered by Joomla!. Design by: template joomla 2.5  Valid XHTML and CSS.