Wygrana w ostatnich minutach

Pomimo dużej przewagi mecz z Victorią Parchów rozstrzygnął się na korzyść Mieszka dopiero w końcowych minutach.

Pierwsza połowa to boiskowa dominacja biało-niebieskich, ale nie została przełożona na zdobycze bramkowe. Po zmianie stron beniaminek z Parchowa zaczął grać nieco odważniej, ale nadal nastawiony był głównie na kontrataki.

Do 67 minuty przyjezdni dzielnie się bronili, ale po akcji prawą stroną i dośrodkowaniu Rafała Pawlaka akcję pewnie wykończył Łukasz Strzelecki i Mieszko prowadził 1-0. Pięć minut później Victoria przeprowadziła lewą stroną szybką kontrę, która zamieniona została na bramkę. Mijały kolejne minuty i kolejne marnowane okazje przez gospodarzy. Beniaminek bliski był sprawienia niespodzianki, lecz w ostatnich pięciu minutach piłkarze z Parchowa popełnili dwa błędy. Ponownie w roli głównej wystąpili Pawlak i Strzelecki z tą różnicą, że tym razem Rafał wbiegając w pole karne był faulowany a Łukasz wykorzystał rzut karny. Ostatecznie wynik meczu w 89 minucie ustalił Łukasz Szuszkiewicz strzelając trzecią bramkę dla Ruszowic.

Bramki: 1-0 Strzelecki (67), 1-1 (72), 2-1 Strzelecki (86-karny), 3-1 Szuszkiewicz (89)

Mieszko: Śpiewak – Olszanowski, Narwojsz, Sybis, Wośkowiak – Filbier, Guz, Kaźmierski, Pawlak – Strzelecki, Szuszkiewicz Rezerwowi: Bigos, Zych, Jabłoński, K.Włodarczyk