Mieszko 6-1 Odra Chobienia

Pierwszy mecz w rundzie wiosennej juniorzy mogą zaliczyć do udanych. W drużynie zagrało 4 nowych zawodników, którzy zagrali bardzo ładny mecz, najlepiej na boisku spisał się Samuel Chomenko który wpisał się na listę strzelców aż 3 razy, do bramki przeciwnika trafili jeszcze Szymon Durał, Damian Buczkowski i Filip Bolewicz. Juniorzy obronili pozycję lidera i maja 4 punkty przewagi nad Łagoszowią. 

Bramki :
Samuel Chomenko - 12 min., 43 min., 49min.

Szymon Durał - 40.
Damian Buczkowski - 55 min.
Filip Bolewicz - 70 min.

Mieszko : Matejczuk (Br) - Bolewicz, Moszoński, Wawrzynowicz (C), Starościak (zmiana Marut 65 min) - Dziarmaga (zmiana Tyszecki 46 min), Le Dai (zmiana Świderski J. 68 min), Durał (zmiana Skrzypek 72 min), Karapulka (zmiana Bienek 70 min) - Chomenko (zmiana Świderski Sz. 75 min), Buczkowski

Rez. Leszczyński, Szczerkowski, Marut, Tyszecki, Świderski J, Skrzypek, Bienek, Świderski Sz.

Najbliższy trening w poniedziałek o 17:30.

Łagoszowia Łagoszów 1-4 Mieszko

Dziś juniorzy zagrali bardzo piękny mecz, tylko przy jednym błędzie stracili bramkę w 9 minucie po rzucie rożnym. Dalsza część gry poszła po myśli Mieszka, dwoma ładnymi strzałami w pierwszej połowie popisał się Damian Buczkowski który dał wynik do przerwy 1;2. Po zmianie stron ruszowiczanie grali piękny football, pięknym strzałem z wolnego popisał się Seweryn Gnap który dał prowadzenie na 1;3 i 1;4 w 75 i 83 minucie.

Skład Mieszka : Matejczuk - Bolewicz, Papuga, Moszyński, Janiewicz - Kosiek (Cicharski 82 mi), Wawrzynowicz - Bibrowicz (Gnap 46 min), Dziamarga (Czerwik 65 min, Buczkowski - Drobek ( Świderski Sz. 83 min)

Rez : Szczerkowski, Świderski Sz., Świderski J., Cicharski, Czerwik, Gnap
Bramki: Buczkowski - 22 i 26 min , Gnap 75 i 85 min

Błyskawica Luboszyce 2-6 Mieszko

Dziś Mieszko zagrało bardzo przeciętny mecz. W meczu zabrakło dokładności i szczęścia, najbardziej w meczu pokazał się rezerwowy Szymon Świderski który wszedł z ławki rezerwowej i potrzebował 1 minuty żeby strzelić bramkę, pięknym strzałem z rzutu wolnego popisał się Damian Buczkowski który dał prowadzenie na 4;1 i wpisał się na listę strzelców po raz drugi. Do siatki gości trafili również Maksymilian Czerwik i Marcin Drobek oraz Hubert Tyszecki. Brawo panowie.

Skład : Matejczuk - Janiewicz, Papuga, Wawrzynowicz, Bolewicz (Wiktor 65 min.) - Buczkowski, Czerwik, Kosiek (Świderski J. 80 min.), Bienek (Tyszecki 50 min.) - Drobek (Świderski Sz. 80 min.), Gnap (Bibrowicz 50 min.)

 Rez. : Marut, Skrzypek, Szczerkowski

Odra Chobienia - Mieszko 2-5

Pierwsza połowa była prawie wyrównana, wynik do przerwy był remisowy . Po zmianie stron częściej do bramki trafiali ruszowiczanie, co sprawiło, że spotkanie zakończyło się wygraną Mieszka . Swój dzień miał Seweryn Gnap, który aż trzykrotnie pokonał bramkarza Odry. Do siatki gości trafili jeszcze Jakub Papuga po pięknym strzale z rzutu wolnego i Marcin Drobek. Drużyna juniorów zagrała bardzo ładny mecz, liczymy na więcej podobnych meczy.
Następny mecz Mieszko zagra w Luboszycach o 11.

Mieszko - Czarni Rokitki 3-9 (2-5)

Dzisiaj juniorzy Mieszka rozegrali awansem mecz 20 kolejki. Przeciwnikiem naszego zespołu byli Czarni Rokitki, którzy wygrali w Ruszowicach 9-3 (5-2).

Bramki dla Mieszka zdobyli: Gnap, Włodarczyk i Kosiek z rzutu karnego.

Mieszko: Oleksiuk, Bolewicz, Papuga, Buczkowski, Janiewicz, Szeremeta, Bibrowicz (15 Włodarczyk), Kosiek, Karaś, Drobek, Gnap

Mieszko - Czarni Rokitki w środę

Spotkanie 20 kolejki klasy okręgowej juniorów pomiędzy Mieszkiem a Czarnymi Rokitki rozegrane zostanie w najbliższą środę 1 czerwca o godz.17:00 (zbiórka zawodników godz.16:00).Mecz z Orkanem odwołany

Sobotni mecz juniorów z Orkanem Szczedrzykowice został odwołany.

Nowy termin nie został jeszcze ustalony.Mieszko - Sokół Jerzmanowa 5-5 (1-4)

Dobre spotkanie rozegrali młodzi piłkarze Mieszka i zremisowali z Sokołem Jerzmanowa 5-5.

Pierwsza połowa nie napawała optymizmem, bowiem to Sokół wygrywał 4-1. Po zmianie stron częściej do bramki trafiali ruszowiczanie, co sprawiło, że spotkanie zakończyło się podziałem punktów. Swój dzień miał Seweryn Gnap, który aż czterokrotnie pokonał bramkarza Sokoła. Dzień wcześniej Seweryn odebrał nowe buty i to może one pomogły mu strzelać ładne bramki. Jednego gola dołożył Marcin Drobek. Brawa za walkę.

A klasa

# Zespół MP PTS
1 Pogoń Góra 6 16
2 Sokół Jerzmanowa 6 15
3 Zawisza Serby 6 14
4 Dragon Jaczów 6 10
5 Stal II Chocianów 6 10
6 Gwardia Białołęka 6 10
7 Korona Czernina 6 10
8 Orzeł Czerna 6 9
9 Mieszko Ruszowice 6 9
10 Zadzior Buczyna 6 9
11 Iskra Droglowice 6 7
12 Victoria Parchów 6 6
13 Kalina Sobin 6 4
14 Victoria Siciny 6 3
15 LZS Komorniki 6 3
16 Łagoszowia Łagoszów 6 3

Ostatni / następny mecz


Brak meczów!

Ostatnia / następna kolejka

Strzelcy, kartki

Zawodnik Mieszka

Znajdź na Facebooku

Klasa terenowa juniorów

# Zespół MP PTS
1 Mieszko Ruszowice J 11 26
2 Łagoszowia Łagoszów J 11 22
3 Zryw Kotla J 10 15
4 Orły Czernina J 9 14
5 Huta Przemków J 9 13
6 Zadzior Buczyna J 10 13
7 Błyskawica Luboszyce J 9 7
8 Odra Chobienia J 9 3

Ostatni / następny mecz J


W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnia / następna kolejka J

Statystyka

 

stat4u

Powered by Joomla!. Design by: template joomla 2.5  Valid XHTML and CSS.