Mieszko - Zamet Przemków 6:1 (3:0)

Świetne humory dopisywały kibicom Mieszka po meczu z Zametem Przemków gdyż nasi piłkarze wysoko pokonali swojego rywala 6:1.

Katem Zametu w dzisiejszym dniu stał się Łukasz Szuszkiewicz, który aż pięciokrotnie wpisał się na listę strzelców.  Najlepszy snajper Mieszka wynik meczu otworzył w 20 minucie. W 33 minucie trener Marcin Narwojsz zdecydował się na indywidualną akcję zakończoną faulem w polu karnym przez Jerzego Dukaczewskiego. Wykonawcą rzutu karnego był Łukasz Strzelecki, który technicznym uderzeniem pokonał Zbigniewa Urbaniaka. Pięć minut przed końcem pierwszej połowy pada trzecia bramka dla biało-niebieskich. Ponownie w roli głównej wystąpił Łukasz Szuszkiewicz. Po pierwszym jego strzale bramkarz Przemkowa zdołał piłkę wybronić, ale przy dobitce był już bezradny. Asystę przy tym trafieniu zaliczył Rafał Zych.

Po przerwie popis skuteczności i instynkt strzelecki zaprezentował popularny Szycha i jeszcze trzykrotnie wpakował piłkę do siatki rywala.

Chyba nasi piłkarze mają patent na zespoły z Przemkowa, bo w I kolejce także pokonali Arkon 6:1.

Bramki: 1:0 Szuszkiewicz (20), 2:0 Strzelecki (33-karny), 3:0 Szuszkiewicz (40),  4:0 Szuszkiewicz. (48), 4:1 Damian Sykuła (52), 5:1 Szuszkiewicz. (57), 6:1 Szuszkiewicz (58)

Mieszko: Derylak, Błażejewski (74 Więdłocha), Narwojsz, Wośkowiak, Wiertelak (60 Bigos), Woszczyński (53 Guz), Pielak, Hubscher, Zych (67 Włodarczyk), Strzelecki (57  Rychlik), Szuszkiewicz (75 Lesiński)

Zamet: Zbigniew Urbaniak, Karol Puzio (46 Damian Jankowski), Patryk Tkaczyk, Adrian Kawecki, Marcin Matwiejów (55 Kamil Piech), Arkadiusz Drabik (78 Piotr Weryszko), Daniel Niegot, Adrian Muszyński, Damian Sykuła, Mateusz Koban (46 Tomasz Pilarek), Jerzy Dukaczewski