Mieszko 2-4 Dragon Jaczów

W niedziele Mieszko przegrało derbowe starcie 2-4 z Drogonem Jaczów. Pierwszego gola dla Ruszowic trafił Rafał Pawlak w 12 minucie dało to prowadzenie, ale nie na długo. Już po 7 minucie po straconym golu zawodnicy Dragonu nadrobili stracę i strzelili bramke na 1;1, strzelcem tej bramki został  K.Mucha. Do przerwy było 1;1. Druga połowa zaczeła być gorsza dla gospodarzy stracili dwie bramki juz na samym początku strzelcem na 1;2 był Mysłowski w 47 minucie i 49 minucie Herbuś doprowadził wynik na 1;3. Gospodarze wzieli się do roboty i nadgonili wynik na 2;3 bo ładnej bramce Łukasza Strzeleckiego w 58 minucie, Goście odpowiedzieli jeszcze jednym trafieniem i było już 2;4 a wykonawcą tej bramki był Mysłowski w 74 minucie.

Mieszko: Śpiewak, Węgrzyn (52 Zych), Narwojsz, Sybis, Pawlak, Matuszewski, (81 Giesztoft), Lampa (69 Jabłoński), Bigos, Guz, Filbier, Strzelecki

rez: Włodarczyk i Gnap

Dragon: Kwiatkowski (44' Tomski), Bukała, Zastawny, Kiżuk, Mucha T. (60' Żydaczewski), Kłosowski, Mucha K. (80' Ushatov), Wikierski, Puzio (70' Kuciański), Herbuś, Mysłowski (85' Janaś)

Bramki: 1-0 Pawlak (12), 1-1 K.Mucha (19), 1-2 Mysłowski (47), 1-3 Herbuś (49), 2-3 Strzelecki (58), 2-4 Mysłowski (74)

Żółte kartki: Pawlak (48 i 62  w konsekwencji czerwona)