Dragon Jaczów - Mieszko 3-2 (0-0)

Derbowy pojedynek Dragona z Mieszkiem zakończył się zwycięstwem piłkarzy z Jaczowa 3-2 (0-0).

Oczekiwane emocje rozpoczęły się jednak dopiero w drugiej połowie. Gospodarze w 56 minucie wykonywali rzut wolny, po którym wyszli na prowadzenie. Pomimo że Mieszko optycznie miał przewagę to jednak ponownie miejscowi zdobywają drugą bramkę. W 76 minucie Marcin Guz głową strzela kontaktowego gola. Po tym trafieniu napór ruszowiczan na bramkę Dragona jest na tyle duży, że kolejny gol dla Mieszka wydaje się być kwestią czasu. Niestety przytrafia się kolejny błąd i miejscowi prowadzą już 3-1. W końcówce spotkania jeszcze Łukasz Szuszkiewicz głową strzela drugą bramkę dla Mieszka, ale do wyrównania zabrakło już czasu. Mecz okupiony był też sporą ilością kartek, co w niedalekiej przyszłości skutkować będzie absencjami zawodników obydwu drużyn.

Jutro dostępna będzie fotorelacja z tego spotkania.

Bramki: 1-0 (56-wolny), 2-0 (59), 2-1 Guz (76), 3-1 (80), 3-2 Szuszkiewicz (84)

Żółte kartki: Guz (55), Olszanowski (71), Chwałczyński (90)

Mieszko: Kowalski – Grzesiński (49 Olszanowski), Narwojsz, Sybis, Bigos – Filbier (74 Zych), Guz, Chwałczyński, Pawlak – Strzelecki, Szuszkiewicz