Mieszko przegrywa z Victorią Siciny

Po wczorajszym słabym meczu juniorów także dzisiaj seniorzy sprawili spory zawód ulegając ostatniej w tabeli Victorii Siciny 1-2.

Victoria to zespół nieobliczalny i zwłaszcza na własnym boisku często urywała punkty wyżej notowanym rywalom. Już od początku spotkania nie było widać większej różnicy w grze oraz pozycji, jaka dzieli obydwie drużyny w ligowej tabeli. W pierwszej połowie nic ciekawego się nie działo i można powiedzieć tylko tyle, że się odbyła.

Drugie 45 minut były bardziej dynamiczne w wykonaniu Mieszka, co poskutkowało rzutem karnym podyktowanym za faul na Rafale Pawlaku. Pewnym egzekutorem okazał się Łukasz Strzelecki, choć bramkarz przyjezdnych wyczuł jego intencje. Wydawało się, że po objęciu prowadzenia ruszowiczanie pójdą za ciosem, ale goście szybko doprowadzili do remisu. W grze naszego zespołu wdarła się nerwowość i w 70 minucie po faulu przed polem karnym sędzia dyktuje rzut wolny. Zawodnik z Sicin strzela nad murem a piłka trafia w poprzeczkę. Futbolówka odbiła się na tyle niefortunnie, że najbliżej do niej miał inny piłkarz Victorii i głową skierował ją do siatki. Już w doliczonym czasie gry Paweł Olszanowski mógł jeszcze uratować remis, ale po jego strzale piłka minęła prawy słupek bramki.

Bramki: 1-0 Łukasz Strzelecki (57-karny), 1-1 Przemysław Miszczyk  (63), Sławomir Miszczyk 1-2 (70-głową)

Żółte kartki: Strzelecki (62), Filbier (90) - Tycki (35), S.Miszczyk (37), Skoczylas (90)

Mieszko: Kowalski – Gruszecki, Kaźmierski, Sybis, Bigos – Pawlak, Chwałczyński, Filbier, Guz (76 Olszanowski) – Strzelecki, Szuszkiewicz Niewykorzystane zmiany: Grzesiński, Narwojsz, Zych, Węgrzyn, Wośkowiak