Mieszko - Kuźnia Jawor 4-3 (2-0) [VIDEO]

Kuźnia JaworW 28 kolejce klasy okręgowej Mieszko pokonał na własnym boisku Kuźnię Jawor 4-3 (2-0).

Niemal przez całe spotkanie biało-niebiescy atakowali bramkę przeciwnika stwarzając dużo sytuacji na zdobycie goli. W pierwszej połowie dwukrotnie udało się pokonać bramkarza Kuźni a uczynił to Szymon Rychlik. Po zmianie stron kolejne dwa trafienia dołożył Łukasz Strzelecki. Jedną w 66 minucie po mierzonym strzale w okienko bramki oraz trzy minuty później z rzutu karnego.

Młodzi piłkarze z Jawora pierwszego gola zdobyli 15 minut przed końcem meczu. Wychodząc z własnej połowy Marcin Bagiński otrzymał podanie i wpisał się na listę strzelców. Mimo że żar lał się z nieba to Kuźnia wykrzesała jeszcze sporo sił i poszła za ciosem. Minęło kilkadziesiąt sekund i ponownie jaworzanie zaskakują naszą obronę i Przemysław Wiśniewski trafia do siatki. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się 4-2 to w doliczonym czasie gry Marcin Bagiński w ostatniej akcji meczu strzelił trzeciego gola.

Bramki: 1-0 Rychlik (39), 2-0 Rychlik (45+1), 3-0 Strzelecki (63), 4-0 Strzelecki (66-karny), 4-1 Bagiński (76), 4-2 Wiśniewski (78), 4-3 Bagiński (90+3)

Mieszko: Daniel Kowalski, Artur Błażejewski, Marcin Narwojsz (46 Rafał Hubscher), Paweł Wośkowiak (80 Paweł Bigos), Tomasz Woszczyński (80 Jan Więdłocha), Łukasz Strzelecki, Dawid Pielak, Marcin Guz, Konrad Jabłoński, Szymon Rychlik, Łukasz Szuszkiewicz (69 Rafał Zych)

Kuźnia: Patryk Borek, Marcin Bagiński, Emilian Borek, Mateusz Bruliński, Dawid Duda, Sylwester Dworakowski, Bartłomiej Gwiździał, Kamil Janoś, Kamil Kurzelewski (46 Krystian Jaskuła), Krystian Pietruszka, Przemysław Wiśniewski

Bramka z rzutu karnego Łukasza Strzeleckiego oraz gol Marcina Bagińskiego dla Kuźni Jawor z 76 minuty.