Mieszko - Czarni Rokitki 1-3 (0-0) [VIDEO]

Czarni RokitkiW 24 kolejce Mieszko podejmował trzecią drużynę ligi Czarnych Rokitki. Lepsi w tym meczu okazali się podopieczni trenera Mirosława Dragana wygrywając 3-1.

Nasz zespół w pierwszej połowie miał przewagę, ale żadna ofensywna akcja nie została uwieńczona golem. Czarni przez pierwsze 45 minut ani razu nie zagrozili bramce Daniela Kowalskiego.

Po zmianie stron wszystko diametralnie się zmieniło. Drużyna z Rokitek już w pierwszej minucie mogła prowadzić, ale zawodnik gości znajdując się w sytuacji „sam na sam” przegrywa z naszym bramkarzem. W 54 minucie sędzia dyktuje rzut karny dla Rokitek, którego na bramkę zamienia Szymon Gut. W 62 minucie Sebastian Grudziński oddał silny strzał z około 18 metrów, po którym piłka wylądowała w prawym oknie bramki. Przy stanie 2-0 dla gości arbiter ponownie odgwizduje rzut karny tym razem dla naszego zespołu. Pewnym egzekutorem okazał się Łukasz Strzelecki, który technicznym uderzeniem pokonuje Jakuba Andruszko. Wynik meczu ustala w 78 minucie Sebastian Grudziński, dla którego był to drugi gol w tym spotkaniu.

Bramki: 0-1 Szymon Gut (54-karny), 0-2 Sebastian Grudziński (62), 1-2 Łukasz Strzelecki (68-karny), 1-3 Sebastian Grudziński (78)

Żółte kartki: Strzelecki (44), Kowalski (53), Jabłoński (76), Narwojsz (79)

Mieszko: Daniel Kowalski, Artur Błażejewski (55 Marcin Guz), Marcin Narwojsz, Konrad Jabłoński, Paweł Bigos (81 Rafał Zych), Łukasz Plewko, Łukasz Strzelecki, Dawid Pielak, Tomasz Woszczyński, Szymon Rychlik, Łukasz Szuszkiewicz

Czarni: Jakub Andruszko, Kamil Białek, Sebastian Grudziński, Jakub Grządkowski (71 Aleksander Bernat), Szymon Gut (85 Marcin Gromala), Mariusz Marciniak, Damian Pachura, Paweł Płachta, Adam Szydełko, Damian Tucholski (34 Michał Pachura), Jacek Wrotny

Rzuty karne: Szymon Gut 53 minuta i Łukasz Strzelecki 68 minuta.