KS Męcinka - Mieszko 1-2 (0-0)

Bardzo dobre wiadomości dotarły do nas wczesnym popołudniem z Męcinki gdzie nasi piłkarze pokonali miejscową drużynę 2-1.

Do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis. W drugiej połowie gospodarze, jako pierwsi strzelili bramkę i wyszli na prowadzenie. Mieszko w swoim składzie ma czołowego strzelca ligi Łukasza Szuszkiewicza, który w tym meczu był rezerwowym. Po wejściu na boisko popularny Szycha doprowadził do remisu a dwie minuty przed końcem meczu strzelił drugiego gola.

Mieszko, Kaczawa, Orla i Kuźnia to zespoły, które nie przegrały jeszcze żadnego meczu w rundzie rewanżowej. Biorąc pod uwagę tylko mecze wiosenne to ruszowiczanie dzięki trzem wygranym i dwóm remisom zajmują pierwsze miejsce.

Gratulujemy naszym zawodnikom i oby passa bez porażki trwała jak najdłużej.

Bramki: 1-0 Poparadowski (62), 1-1 Szuszkiewicz (71), 1-2 Szuszkiewicz (88)

Żółte kartki: Chłopek (29) - Wośkowiak (60), Woszczyński (68)

Męcinka: Marek Wyszowski, Stanisław Chłopek (80 Sławomir Bobrowski), Konrad Chryplewicz, Artur Fitrzyk, Piotr Halkowicz, Kamil Lipiec (40 Kacper Baran 70 Kamil Fitrzyk), Tomasz Piórkowski, Marek Poparadowski, Miłosz Sygut, Zbigniew Wójcik, Piotr Zieliński (80 Adam Gabryś)

Mieszko: Daniel Kowalski, Artur Błażejewski, Marcin Narwojsz, Paweł Wośkowiak, Paweł Olszanowski, Paweł Bigos, Karol Kaźmierski, Marcin Guz (60 Łukasz Szuszkiewicz), Dawid Pielak, Tomasz Woszczyński, Łukasz Strzelecki