Arkon Przemków - Mieszko 1-4 (1-1)

Runda wiosenna została oficjalnie zainaugurowana. W pierwszym meczu nasi piłkarze zagrali na wyjeździe z Arkonem Przemków wygrywając 4:1.

Mecz rozpoczął się od ataku ruszowiczan. Pierwszy groźny strzał w 5 minucie Łukasza Szuszkiewicza broni bramkarz gospodarzy. W 21 minucie kapitan Mieszka Karol Kaźmierski wyprowadza swój zespół na prowadzenie. Radość nie trwała jednak długo, bo 4 minuty później miejscowi doprowadzają do remisu. Strzelcem wyrównującego gola był Marcin Grabowski. W 31 minucie przemkowianie mogli prowadzić 2:1 lecz silny strzał ich zawodnika przeleciał nad poprzeczką.

Po zmianie stron Ruszowice udowodniły swoją wyższość i po ładnej akcji i dośrodkowaniu Łukasza Strzeleckiego drugiego gola zdobywa Tomasz Woszczyński. Zawodnicy Arkonu całkowicie się pogubili i w krótkim czasie stracili kolejne dwa gola, które zdobył Szymon Rychlik.

W dzisiejszym meczu w barwach Mieszka debiut zaliczyli bramkarz Daniel Kowalski oraz grający na obronie Paweł Olszanowski.

Bramki: 0-1 Kaźmierski (21), 1-1 Grabowski (25), 1-2 Woszczyński (56), 1-3 Rychlik (61) 1-4 Rychlik (67)

Żółte kartki: Wojciech Panicz (86), Kamil Wałowski (92)

Arkon: Sofian Lekhchine, Jacek Drzazga, Marcin Grabowski (46 Adrian Anklewicz), Jakub Kotwica (58 Jakub Więczkowski), Kacper Oruba (78 Damian Pieniarski), Wojciech Panicz, Mateusz Pietrzyk, Marek Skomoroko, Kamil Wałowski, Mateusz Wierzbicki, Patryk Żywokarta

Mieszko: Daniel Kowalski, Paweł Olszanowski, Marcin Narwojsz, Paweł Wośkowiak, Paweł Bigos (73 Artur Błażejewski), Łukasz Strzelecki, Marcin Guz (82 Krzysztof Włodarczyk), Karol Kaźmierski, Tomasz Woszczyński, Szymon Rychlik, Łukasz Szuszkiewicz (73 Karol Schulz)