Chrobry II Głogów - Mieszko 5:2 (3:1)

Runda jesienna dobiegła końca. W ostatnim meczu Mieszko podejmowany był przez lidera rozgrywek Chrobrego II Głogów. Rezerwy Chrobrego pokonały biało-niebieskich 5:2 (3:1).

Jak sam wynik wskazuje przewagę mieli gospodarze, którzy już w 7 minucie wyszli na prowadzenie. Kolejne trafienie dla Chrobrego na 2:0 padło w 24 minucie. W 35 minucie Szymon Rychlik otrzymuje prostopadłe podane i końcem buta kieruje piłkę do bramki. Chwilę po tym znowu miejscowi doprowadzają do dwubramkowej przewagi.

Po zmianie stron pierwsza ofensywna akcja Mieszka mogła zakończyć się bramką. Z lewej strony Łukasz Strzelecki podał do Szymona Rychlika, lecz ten nieczysto trafił w piłkę i bramkarz nie miał kłopotów z obroną. Sytuacja ta szybko się zemściła i dwie minuty później głogowianie podwyższają na 4:1. Mija kwadrans gry drugiej połowy i mamy już 5:1. W 74 minucie grający, jako jedyny wysunięty napastnik Szymon Rychlik decyduje się na strzał z dystansu, który zaskakuje golkipera Chrobrego.

Rychu może uznać swój występ za udany. Jego dwa trafienia zmniejszyły rozmiary porażki drużyny Mieszka.

Miejmy nadzieję, że runda wiosenna przyniesie więcej powodów do zadowolenia wszystkim zawodnikom i kibicom Mieszka.

Bramki: 1-0 Łętkowski (7), 2-0 Ciechelski (24), 2-1 Rychlik (35), 3-1 Kuczer (38), 4-1 Łętkowski (48), 5-1 Łętkowski (54), 5-2 Rychlik (74)

Chrobry: Tyźlik - Murdzek, Kozak, Pawłowski, Radliński, Rytwiński (Szałek K.), Ciechelski, Kuczer (80 Marciszak), Łętkowski, Szymański, Bieleń (70 Helwig)

Mieszko: Derylak, Błażejewski, Wiertelak (56 Więdłocha), Wośkowiak, Bigos, Schulz (73 Lesiński), Strzelecki, Mucha (73 Jabłoński), Pielak, Woszczyński (56 Gabrysz), Rychlik