Mieszko – Orla Wąsosz 0:2 (0:1)

orla wasoszKolejny mecz Mieszka zakończył się porażka. Tym razem trzy punkty pojechały do Wąsosza.

Obydwie bramki padły w końcowych minutach pierwszej i drugiej połowy. Pierwsza w 41 minucie po strzale głową. Bramka na 2:0 padła dopiero w 87 minucie i przesądziła o wygranej Orli. Przyjezdni w 66 minucie przeprowadzili groźną akcję, po której również mogła paść bramka, lecz tym razem uratował nas słupek. Najlepszą okazję na zdobycie gola dla Mieszka miał w 85 minucie Tomasz Woszczyński, ale trafił prosto w bramkarza.

Bramki: 0-1 Błażej Bojanowski (41), 0-2 Maciej Malik (87)

Żółte kartki: Hubscher (45)

Mieszko: Derylak, Błażejewski, Narwojsz, Hubscher, Bigos (66 Wiertelak), Rychlik, Mucha, Pielak, Schulz, Strzelecki (56 Woszczyński), Szuszkiewicz Niewykorzystane zmiany: Lesiński, Zych, Ręba, Jabłoński

Orla: Łukasz Wielogórski, Łukasz Stuczyk, Dawid Makieła (65 Kamil Srebniak), Robert Malawski, Tomasz Dąbrowski, Bartosz Jurga (80 Mariusz Rzepka), Maciej Malik, Błażej Bojanowski (80 Damian Pukała), Andrzej Kauch, Bartosz Kaczmarek, Łukasz Ostrowski