Stal Chocianów - Mieszko 2:1 (1:1)

W dzisiejszym meczu Stal Chocianów pokonała Mieszka Ruszowice 2:1 (1:1).

Obydwie bramki Stal zdobyła po stałych fragmentach gry. Pierwszą z rzutu karnego w 30 minucie. Piłka trafiła w rękę naszego obrońcę i sędzia główny dopiero po konsultacji ze swoim asystentem wskazał na rzut karny. W 70 minucie gospodarze wykonują rzut rożny. W momencie jego wykonywania brakowało jednego z obrońców Rafała Hubschera, który po udzielonej pomocy medycznej czekał na sygnał sędziego umożliwiający mu powrót na boisko. W tej sytuacji po dośrodkowaniu jeden z zawodników miejscowych głową strzela drugiego gola.

Bramkę dla ruszowiczan zdobył w 45 minucie Łukasz Szuszkiewicz. Mimo przegranej biało-niebiescy rozegrali jedne z lepszych spotkań w tym sezonie i byli bliscy wywalczenia korzystnego rezultatu. Dobrze zaprezentowali się powracający do gry po dłuższej przerwie Jakub Mucha i Karol Schulz.

Bramki: 1-0 Mateusz Bartuzel (30-k), 1-1 Łukasz Szuszkiewicz (45), 2-1 Marcin Komarek (70)

Żółte kartki: Krzysztof Komarek (48), Piotr Krystek (71) - Jan Więdłocha (53)

Stal: Jakub Tarczyło, Mateusz Bartuzel, Rafał Burda (70 Piotr Krystek), Dawid Cygan, Paweł Gogosz, Dominik Jaskólski, Krzysztof Komarek, Marcin Komarek, Mirosław Kunz (89 Robert Kruk), Bartosz Roman (55 Adrian Kuriata), Łukasz Stefanko Niewykorzystane zmiany: Adam Klimas, Mateusz Leszki

Mieszko: Derylak, Narwojsz, Hubscher, Schulz (80 Zych), Wośkowiak, Pielak, Rychlik, Więdłocha, Strzelecki, Mucha, Szuszkiewicz Niewykorzystane zmiany: Jabłoński