Mieszko - Górnik Złotoryja 1:4 (0:2)

Piłkarze Mieszka nie wykorzystali atutu własnego boiska i przegrali z wyżej notowanym Górnikiem Złotoryja 4:1.

Pierwsza odsłona meczu była wyrównana, ale w ostatnich kilkudziesięciu sekundach Górnik zdołał dwukrotnie zaskoczyć naszą defensywę i bramkarza. W 62 minucie goście podwyższają na 3:0. Najskuteczniejszy strzelec Mieszka Łukasz Szuszkiewicz był dobrze pilnowany przez obrońców, którzy nie pozwalali mu na zbyt wiele. Jednak w 67 minucie otrzymał podanie w polu karnym i skierował piłkę do bramki. Cztery minuty później złotoryjanie ponownie prowadzą trzema bramkami i ostatecznie wygrywają całe spotkanie 4:1. Ostatnie minuty biało-niebiescy grali w osłabieniu po czerwonej kartce Pawła Wośkowiaka.

Bramki: 0-1 Kulikowski (45), 0-2 Nowosielski (45+1), 0-3 Dudzic (72), 1-3 Szuszkiewicz (77), 1-4 Bigos (81)

Żółte kartki: Wośkowiak (45), Hubscher (75), Narwojsz (81)

Czerwone kartki: Wośkowiak (81)

Mieszko: Derylak, Bigos, Narwojsz, Wośkowiak, Wiertelak (65 Błażejewski), Woszczyński (46 Guz), Hubscher, Pielak,  Zych,  Strzelecki (46 Rychlik 78 Więdłocha), Szuszkiewicz Niewykorzystane zmiany: Gabrysz, Lesiński

Górnik: Łukasz Łuniewski, Kacper Noga, Sebastian Leśniewski, Maciej Haba (86 Gracjan Wójcik), Mariusz Horbacz, Paweł Kulikowski (64 Paweł Sułek), Mateusz Dudzic, Adam Wolak, Adam Trojanowski (80 Dawid Kufel), Łukasz Mikołajczyk (83 Tomasz Dubowski), Karol Nowosielski (78 Marcin Bigos) Niewykorzystana zmiana: Damian Jażdżyk