Tabela(e): A klasa - 2012/2013 |
Pozycja | Zespół | Roz | W | R | P | Pts | B+ | B- | +/- | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | Odra Ścinawa | 30 | 22 | 7 | 1 | 73 | 117 | 38 | 79 | ||
2 | (2) | Korona Czernina | 30 | 20 | 3 | 7 | 63 | 127 | 68 | 59 | ||
3 | (4) | Pogoń Góra | 30 | 19 | 5 | 6 | 62 | 81 | 47 | 34 | ||
4 | (5) | Dragon Jaczów | 30 | 19 | 4 | 7 | 61 | 105 | 74 | 31 | ||
5 | (3) | Iskra Droglowice | 30 | 19 | 2 | 9 | 59 | 111 | 59 | 52 | ||
6 | (6) | Mieszko Ruszowice | 30 | 16 | 4 | 10 | 52 | 61 | 64 | -3 | ||
7 | (8) | Płomień Radwanice | 30 | 13 | 7 | 10 | 46 | 91 | 65 | 26 | ||
8 | (7) | Zawisza Serby | 30 | 14 | 4 | 12 | 46 | 99 | 75 | 24 | ||
9 | (9) | Iskra Sucha Górna | 30 | 12 | 6 | 12 | 42 | 77 | 69 | 8 | ||
10 | (10) | Łagoszowia Łagoszów | 30 | 13 | 2 | 15 | 41 | 81 | 75 | 6 | ||
11 | (11) | Zadzior Buczyna | 30 | 11 | 4 | 15 | 37 | 84 | 94 | -10 | ||
12 | (12) | Orzeł Czerna | 30 | 9 | 6 | 15 | 33 | 62 | 79 | -17 | ||
13 | (13) | Amator Wierzchowice | 30 | 9 | 1 | 20 | 28 | 59 | 120 | -61 | ||
14 | (14) | Arkon II Przemków | 30 | 6 | 4 | 20 | 22 | 62 | 113 | -51 | ||
15 | (15) | Sparta Przedmoście | 30 | 4 | 3 | 23 | 15 | 54 | 132 | -78 | ||
16 | (16) | Kłos Moskorzyn | 30 | 1 | 4 | 25 | 7 | 30 | 129 | -99 |
Awans do klasy okręgowej | Wycofanie z rozgrywek po zakończeniu sezonu | Spadek do B klasy | Spadek do B klasy |
Roz = Rozegrane | W = Zwycięstwa | R = Remisy | P = Porażki | Pts = Punkty | B+ = Bramki zdobyte | B- = Bramki stracone | +/- = Różnica |
:: Powered by JoomLeague - Version 2.93.239.9df0b25 ::
A klasa
# | Zespół | MP | PTS |
---|---|---|---|
1 | Pogoń Góra | 6 | 16 |
2 | Sokół Jerzmanowa | 6 | 15 |
3 | Zawisza Serby | 6 | 14 |
4 | Dragon Jaczów | 6 | 10 |
5 | Stal II Chocianów | 6 | 10 |
6 | Gwardia Białołęka | 6 | 10 |
7 | Korona Czernina | 6 | 10 |
8 | Orzeł Czerna | 6 | 9 |
9 | Mieszko Ruszowice | 6 | 9 |
10 | Zadzior Buczyna | 6 | 9 |
11 | Iskra Droglowice | 6 | 7 |
12 | Victoria Parchów | 6 | 6 |
13 | Kalina Sobin | 6 | 4 |
14 | Victoria Siciny | 6 | 3 |
15 | LZS Komorniki | 6 | 3 |
16 | Łagoszowia Łagoszów | 6 | 3 |
Ostatni / następny mecz
Brak meczów!
Ostatnia / następna kolejka
No items
Strzelcy, kartki
Bramka | |||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||
Żółta kartka | |||||||||||||||||||||
|
Zawodnik Mieszka
Znajdź na Facebooku
Klasa terenowa juniorów
# | Zespół | MP | PTS |
---|---|---|---|
1 | Mieszko Ruszowice J | 11 | 26 |
2 | Łagoszowia Łagoszów J | 11 | 22 |
3 | Zryw Kotla J | 10 | 15 |
4 | Orły Czernina J | 9 | 14 |
5 | Huta Przemków J | 9 | 13 |
6 | Zadzior Buczyna J | 10 | 13 |
7 | Błyskawica Luboszyce J | 9 | 7 |
8 | Odra Chobienia J | 9 | 3 |
Ostatni / następny mecz J
W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.
Strzelcy J
Bramka | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Powered by Joomla!. Design by: template joomla 2.5 Valid XHTML and CSS.