Tabela(e): A klasa - 2016/2017 |
Pozycja | Zespół | Roz | W | R | P | Pts | B+ | B- | +/- | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | Płomień Radwanice | 19 | 16 | 2 | 1 | 50 | 72 | 22 | 50 | ||
2 | (2) | Pogoń Góra | 19 | 14 | 2 | 3 | 44 | 66 | 29 | 37 | ||
3 | (3) | Zadzior Buczyna | 18 | 11 | 2 | 5 | 35 | 58 | 34 | 24 | ||
4 | (4) | Dragon Jaczów | 18 | 10 | 3 | 5 | 33 | 54 | 37 | 17 | ||
5 | (5) | Zawisza Serby | 17 | 10 | 2 | 5 | 32 | 67 | 44 | 23 | ||
6 | (6) | Gwardia Białołęka | 18 | 10 | 2 | 6 | 32 | 52 | 32 | 20 | ||
7 | (7) | Victoria Parchów | 18 | 9 | 4 | 5 | 31 | 50 | 37 | 13 | ||
8 | (8) | Mieszko Ruszowice | 19 | 9 | 4 | 6 | 31 | 73 | 43 | 30 | ||
9 | (9) | Sokół Jerzmanowa | 19 | 8 | 5 | 6 | 29 | 59 | 51 | 8 | ||
10 | (10) | Victoria Siciny | 19 | 7 | 0 | 12 | 21 | 42 | 48 | -6 | ||
11 | (11) | Łagoszowia Łagoszów | 18 | 6 | 2 | 10 | 20 | 38 | 51 | -13 | ||
12 | (12) | LZS Komorniki | 18 | 6 | 1 | 11 | 19 | 34 | 62 | -28 | ||
13 | (13) | Orzeł Czerna | 19 | 4 | 5 | 10 | 17 | 38 | 62 | -24 | ||
14 | (14) | Korona Czernina | 19 | 5 | 2 | 12 | 17 | 36 | 71 | -35 | ||
15 | (15) | Iskra Droglowice | 16 | 2 | 0 | 14 | 6 | 31 | 60 | -29 | ||
16 | (16) | Zryw Kotla | 20 | 2 | 0 | 18 | 6 | 14 | 101 | -87 |
Awans do klasy okręgowej | Spadek do B klasy |
Roz = Rozegrane | W = Zwycięstwa | R = Remisy | P = Porażki | Pts = Punkty | B+ = Bramki zdobyte | B- = Bramki stracone | +/- = Różnica |
Jeżeli klikniesz nazwę zespołu, zobaczysz wiele użytecznych ikon, np. terminarz, skład itp. Jeżeli klikniesz w jedną z nich, zobaczysz pełną informacje |
:: Powered by JoomLeague - Version 2.93.239.9df0b25 ::
A klasa
# | Zespół | MP | PTS |
---|---|---|---|
1 | Pogoń Góra | 6 | 16 |
2 | Sokół Jerzmanowa | 6 | 15 |
3 | Zawisza Serby | 6 | 14 |
4 | Dragon Jaczów | 6 | 10 |
5 | Stal II Chocianów | 6 | 10 |
6 | Gwardia Białołęka | 6 | 10 |
7 | Korona Czernina | 6 | 10 |
8 | Orzeł Czerna | 6 | 9 |
9 | Mieszko Ruszowice | 6 | 9 |
10 | Zadzior Buczyna | 6 | 9 |
11 | Iskra Droglowice | 6 | 7 |
12 | Victoria Parchów | 6 | 6 |
13 | Kalina Sobin | 6 | 4 |
14 | Victoria Siciny | 6 | 3 |
15 | LZS Komorniki | 6 | 3 |
16 | Łagoszowia Łagoszów | 6 | 3 |
Ostatni / następny mecz
Brak meczów!
Ostatnia / następna kolejka
No items
Strzelcy, kartki
Bramka | |||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||
Żółta kartka | |||||||||||||||||||||
|
Zawodnik Mieszka
Znajdź na Facebooku
Klasa terenowa juniorów
# | Zespół | MP | PTS |
---|---|---|---|
1 | Mieszko Ruszowice J | 11 | 26 |
2 | Łagoszowia Łagoszów J | 11 | 22 |
3 | Zryw Kotla J | 10 | 15 |
4 | Orły Czernina J | 9 | 14 |
5 | Huta Przemków J | 9 | 13 |
6 | Zadzior Buczyna J | 10 | 13 |
7 | Błyskawica Luboszyce J | 9 | 7 |
8 | Odra Chobienia J | 9 | 3 |
Ostatni / następny mecz J
W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.
Strzelcy J
Bramka | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Powered by Joomla!. Design by: template joomla 2.5 Valid XHTML and CSS.