Tabela(e): A klasa - 2006/2007 |
Pozycja | Zespół | Pl | W | D | L | Pts | SF | SA | +/- | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | Iskra Droglowice | 26 | 23 | 0 | 3 | 69 | 103 | 33 | 70 | ||
4 | (4) | Płomień Radwanice | 26 | 15 | 5 | 6 | 50 | 68 | 33 | 35 | ||
3 | (3) | Sparta Grębocice | 26 | 16 | 4 | 6 | 52 | 74 | 41 | 33 | ||
5 | (5) | Iskra Kębłów | 26 | 13 | 6 | 7 | 45 | 69 | 46 | 23 | ||
2 | (2) | Mieszko Ruszowice | 26 | 17 | 2 | 7 | 53 | 71 | 50 | 21 | ||
6 | (6) | Sokół Niechlów | 26 | 12 | 3 | 11 | 39 | 78 | 73 | 5 | ||
7 | (8) | Sparta Przedmoście | 26 | 11 | 4 | 11 | 37 | 48 | 44 | 4 | ||
9 | (9) | Korona Czernina | 26 | 9 | 4 | 13 | 31 | 58 | 60 | -2 | ||
10 | (10) | Dragon Jaczów | 26 | 8 | 7 | 11 | 31 | 47 | 51 | -4 | ||
12 | (12) | Zryw Kotla | 26 | 8 | 1 | 17 | 25 | 66 | 79 | -13 | ||
11 | (11) | Orzeł Czerna | 26 | 8 | 3 | 15 | 27 | 47 | 64 | -17 | ||
8 | (7) | LZS Ostaszów | 26 | 11 | 3 | 12 | 36 | 57 | 75 | -18 | ||
13 | (13) | Victoria Siciny | 26 | 5 | 3 | 18 | 18 | 32 | 84 | -52 | ||
14 | (14) | LZS Komorniki | 26 | 1 | 5 | 20 | 8 | 21 | 106 | -85 |
Awans do klasy okręgowej | Spadek do B klasy |
Pl = Rozegrane | W = Zwycięstwa | D = Remisy | L = Porażki | Pts = Punkty | SF = Bramki zdobyte | SA = Bramki stracone | +/- = Różnica |
:: Powered by JoomLeague - Version 2.93.239.9df0b25 ::
A klasa
# | Zespół | MP | PTS |
---|---|---|---|
1 | Pogoń Góra | 6 | 16 |
2 | Sokół Jerzmanowa | 6 | 15 |
3 | Zawisza Serby | 6 | 14 |
4 | Dragon Jaczów | 6 | 10 |
5 | Stal II Chocianów | 6 | 10 |
6 | Gwardia Białołęka | 6 | 10 |
7 | Korona Czernina | 6 | 10 |
8 | Orzeł Czerna | 6 | 9 |
9 | Mieszko Ruszowice | 6 | 9 |
10 | Zadzior Buczyna | 6 | 9 |
11 | Iskra Droglowice | 6 | 7 |
12 | Victoria Parchów | 6 | 6 |
13 | Kalina Sobin | 6 | 4 |
14 | Victoria Siciny | 6 | 3 |
15 | LZS Komorniki | 6 | 3 |
16 | Łagoszowia Łagoszów | 6 | 3 |
Ostatni / następny mecz
Brak meczów!
Ostatnia / następna kolejka
No items
Strzelcy, kartki
Bramka | |||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||
Żółta kartka | |||||||||||||||||||||
|
Zawodnik Mieszka
Znajdź na Facebooku
Klasa terenowa juniorów
# | Zespół | MP | PTS |
---|---|---|---|
1 | Mieszko Ruszowice J | 11 | 26 |
2 | Łagoszowia Łagoszów J | 11 | 22 |
3 | Zryw Kotla J | 10 | 15 |
4 | Orły Czernina J | 9 | 14 |
5 | Huta Przemków J | 9 | 13 |
6 | Zadzior Buczyna J | 10 | 13 |
7 | Błyskawica Luboszyce J | 9 | 7 |
8 | Odra Chobienia J | 9 | 3 |
Ostatni / następny mecz J
W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.
Strzelcy J
Bramka | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Powered by Joomla!. Design by: template joomla 2.5 Valid XHTML and CSS.