Tabela(e): A klasa - 2013/2014 |
Pozycja | Zespół | Roz | W | R | P | Pts | B+ | B- | +/- | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | Mieszko Ruszowice | 30 | 27 | 3 | 0 | 84 | 139 | 42 | 97 | ||
2 | (2) | Sparta Rudna | 30 | 22 | 2 | 6 | 68 | 120 | 52 | 68 | ||
3 | (3) | Płomień Radwanice | 30 | 21 | 3 | 6 | 66 | 138 | 40 | 98 | ||
4 | (4) | Pogoń Góra | 30 | 17 | 5 | 8 | 56 | 69 | 51 | 18 | ||
5 | (5) | Victoria Siciny | 30 | 18 | 1 | 11 | 55 | 84 | 64 | 20 | ||
6 | (6) | Zadzior Buczyna | 30 | 16 | 4 | 10 | 52 | 72 | 64 | 8 | ||
7 | (7) | Korona Czernina | 30 | 14 | 3 | 13 | 45 | 110 | 81 | 29 | ||
8 | (9) | Zawisza Serby | 30 | 13 | 4 | 13 | 43 | 87 | 104 | -17 | ||
9 | (8) | Dragon Jaczów | 30 | 13 | 2 | 15 | 41 | 85 | 94 | -9 | ||
10 | (10) | Łagoszowia Łagoszów | 30 | 11 | 5 | 14 | 38 | 59 | 79 | -20 | ||
11 | (11) | Orzeł Czerna | 30 | 10 | 5 | 15 | 35 | 62 | 91 | -29 | ||
12 | (12) | Sokół Jerzmanowa | 30 | 10 | 4 | 16 | 34 | 66 | 81 | -15 | ||
13 | (14) | Górnik Lubin | 30 | 8 | 3 | 19 | 27 | 65 | 105 | -40 | ||
14 | (13) | Iskra Droglowice | 30 | 8 | 2 | 20 | 26 | 63 | 92 | -29 | ||
15 | (15) | Sparta Przedmoście | 30 | 3 | 4 | 23 | 13 | 57 | 146 | -89 | ||
16 | (16) | Amator Wierzchowice | 30 | 4 | 0 | 26 | 12 | 28 | 118 | -90 |
Awans do klasy okręgowej | Spadek do B klasy |
Roz = Rozegrane | W = Zwycięstwa | R = Remisy | P = Porażki | Pts = Punkty | B+ = Bramki zdobyte | B- = Bramki stracone | +/- = Różnica |
Jeżeli klikniesz nazwę zespołu, zobaczysz wiele użytecznych ikon, np. terminarz, skład itp. Jeżeli klikniesz w jedną z nich, zobaczysz pełną informacje |
:: Powered by JoomLeague - Version 2.93.239.9df0b25 ::
A klasa
# | Zespół | MP | PTS |
---|---|---|---|
1 | Pogoń Góra | 6 | 16 |
2 | Sokół Jerzmanowa | 6 | 15 |
3 | Zawisza Serby | 6 | 14 |
4 | Dragon Jaczów | 6 | 10 |
5 | Stal II Chocianów | 6 | 10 |
6 | Gwardia Białołęka | 6 | 10 |
7 | Korona Czernina | 6 | 10 |
8 | Orzeł Czerna | 6 | 9 |
9 | Mieszko Ruszowice | 6 | 9 |
10 | Zadzior Buczyna | 6 | 9 |
11 | Iskra Droglowice | 6 | 7 |
12 | Victoria Parchów | 6 | 6 |
13 | Kalina Sobin | 6 | 4 |
14 | Victoria Siciny | 6 | 3 |
15 | LZS Komorniki | 6 | 3 |
16 | Łagoszowia Łagoszów | 6 | 3 |
Ostatni / następny mecz
Brak meczów!
Ostatnia / następna kolejka
No items
Strzelcy, kartki
Bramka | |||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||
Żółta kartka | |||||||||||||||||||||
|
Zawodnik Mieszka
Znajdź na Facebooku
Klasa terenowa juniorów
# | Zespół | MP | PTS |
---|---|---|---|
1 | Mieszko Ruszowice J | 11 | 26 |
2 | Łagoszowia Łagoszów J | 11 | 22 |
3 | Zryw Kotla J | 10 | 15 |
4 | Orły Czernina J | 9 | 14 |
5 | Huta Przemków J | 9 | 13 |
6 | Zadzior Buczyna J | 10 | 13 |
7 | Błyskawica Luboszyce J | 9 | 7 |
8 | Odra Chobienia J | 9 | 3 |
Ostatni / następny mecz J
W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.
Strzelcy J
Bramka | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Powered by Joomla!. Design by: template joomla 2.5 Valid XHTML and CSS.