Tabela(e): Klasa okręgowa - 2014/2015 |
Pozycja | Zespół | Pl | W | D | L | Pts | SF | SA | +/- | Forma | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | Chrobry II Głogów | 30 | 21 | 3 | 6 | 66 | 90 | 35 | 55 | |||
2 | (2) | Orla Wąsosz | 30 | 18 | 8 | 4 | 62 | 76 | 36 | 40 | |||
4 | (4) | Sparta Grębocice | 30 | 15 | 6 | 9 | 51 | 76 | 52 | 24 | |||
3 | (3) | Kuźnia Jawor | 30 | 15 | 8 | 7 | 53 | 62 | 44 | 18 | |||
5 | (5) | Stal Chocianów | 30 | 13 | 9 | 8 | 48 | 61 | 54 | 7 | |||
9 | (9) | Konfeks Legnica | 30 | 12 | 7 | 11 | 43 | 50 | 46 | 4 | |||
6 | (7) | Czarni Rokitki | 30 | 13 | 6 | 11 | 45 | 55 | 53 | 2 | |||
8 | (6) | Górnik Złotoryja | 30 | 13 | 5 | 12 | 44 | 57 | 56 | 1 | |||
11 | (10) | Iskra Kochlice | 30 | 11 | 4 | 15 | 37 | 50 | 52 | -2 | |||
7 | (8) | Zamet Przemków | 30 | 13 | 6 | 11 | 45 | 56 | 59 | -3 | |||
10 | (11) | Iskra Księginice | 30 | 12 | 2 | 16 | 38 | 59 | 62 | -3 | |||
14 | (14) | Mieszko Ruszowice | 30 | 9 | 4 | 17 | 31 | 56 | 76 | -20 | |||
13 | (13) | KS Męcinka | 30 | 11 | 1 | 18 | 34 | 43 | 63 | -20 | |||
15 | (15) | KS Legnickie Pole | 30 | 6 | 8 | 16 | 26 | 50 | 80 | -30 | |||
12 | (12) | Kaczawa Bieniowice | 30 | 10 | 4 | 16 | 34 | 45 | 79 | -34 | |||
16 | (16) | Huta Przemków | 30 | 6 | 3 | 21 | 21 | 47 | 86 | -39 |
Awans do IV ligi | Spadek do A klasy |
Pl = Rozegrane | W = Zwycięstwa | D = Remisy | L = Porażki | Pts = Punkty | SF = Bramki zdobyte | SA = Bramki stracone | +/- = Różnica | Forma = Ostatnie mecze |
:: Powered by JoomLeague - Version 2.93.239.9df0b25 ::
A klasa
# | Zespół | MP | PTS |
---|---|---|---|
1 | Pogoń Góra | 6 | 16 |
2 | Sokół Jerzmanowa | 6 | 15 |
3 | Zawisza Serby | 6 | 14 |
4 | Dragon Jaczów | 6 | 10 |
5 | Stal II Chocianów | 6 | 10 |
6 | Gwardia Białołęka | 6 | 10 |
7 | Korona Czernina | 6 | 10 |
8 | Orzeł Czerna | 6 | 9 |
9 | Mieszko Ruszowice | 6 | 9 |
10 | Zadzior Buczyna | 6 | 9 |
11 | Iskra Droglowice | 6 | 7 |
12 | Victoria Parchów | 6 | 6 |
13 | Kalina Sobin | 6 | 4 |
14 | Victoria Siciny | 6 | 3 |
15 | LZS Komorniki | 6 | 3 |
16 | Łagoszowia Łagoszów | 6 | 3 |
Ostatni / następny mecz
Brak meczów!
Ostatnia / następna kolejka
No items
Strzelcy, kartki
Bramka | |||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||
Żółta kartka | |||||||||||||||||||||
|
Zawodnik Mieszka
Znajdź na Facebooku
Klasa terenowa juniorów
# | Zespół | MP | PTS |
---|---|---|---|
1 | Mieszko Ruszowice J | 11 | 26 |
2 | Łagoszowia Łagoszów J | 11 | 22 |
3 | Zryw Kotla J | 10 | 15 |
4 | Orły Czernina J | 9 | 14 |
5 | Huta Przemków J | 9 | 13 |
6 | Zadzior Buczyna J | 10 | 13 |
7 | Błyskawica Luboszyce J | 9 | 7 |
8 | Odra Chobienia J | 9 | 3 |
Ostatni / następny mecz J
W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.
Strzelcy J
Bramka | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Powered by Joomla!. Design by: template joomla 2.5 Valid XHTML and CSS.