Raport meczowy: Mieszko Ruszowice - LZS Ostaszów | Kolejka 9 | A klasa - 2009/2010

Podsumowanie

Nielicznie zgromadzona około 40 osobowa grupa kibiców miała przyjemność oglądnięcia bardzo interesującego spotkania, w którym Mieszko zremisował z LZS Ostaszów 4:4 (0:1).

Faworytem dzisiejszego meczu był zajmujący drugą pozycję zespół Ostaszowa i po wyrównanej pierwszej połowie prowadził 1:0. To co pokazali jednak podopieczni Marcina Narwojsza po przerwie zasługuję na duże brawa, bo przez 30 minut cały czas byli w natarciu na bramkę rywala. Niestety nie rozpoczęła się druga połowa zbyt dobrze, bo goście wykorzystali niezdecydowanie naszych obrońców i podwyższyli na 2:0. Nie miało to jednak większego wpływu na grę ruszowiczan którzy zacięcie walczyli o każdą piłkę, co uwieńczone było zdobyciem kontaktowej bramki przez Norberta Kozyrskiego. Wszystko wskazywało, że szybko dojdzie do wyrównania przez Mieszka, lecz niewykorzystane okazje się zemściły i ponownie przyjezdni w 78 minucie odskoczyli na dwa trafienia. Prezent w swoje urodziny sprawił także sobie Artur Błażejewski, który w 87 min. po strzale w długi róg zdobywa bramkę dla Mieszka. Mija kilkadziesiąt sekund i na boisku wybuchła radość, bo gospodarze w bardzo krótkim czasie doprowadzili do remisu za sprawą bardzo dobrze dzisiaj grającego Norberta Kozyrskiego. Nikt już nie przypuszczał, że coś w 3 minuty się jeszcze zmieni, ale jak się okazało największe emocje związane z tym meczem jeszcze były przed nami. Nasi zawodnicy chcąc zawalczyć o komplet punktów grali do końca i niestety stracili piłkę a po kontrze rywal zdobył gola. Potwierdziło się jednak powiedzenie, że gra się do ostatniego gwizdka, bo arbiter przedłużył nieco mecz i ostatnie trafienie w tym dniu zobaczyliśmy już w 92 minucie. Rzut rożny z prawej strony boiska wykonywał Norbert Kozyrski. Piłka po jego dośrodkowaniu trafiła na 15 metr, która przedłużył Rafał Jurołajć a formalności dopełnił Leszek Lesiński. Był to jak dotąd najlepszy mecz w tej rundzie w wykonaniu naszych piłkarzy i jeśli z takim zacięciem i wolą walki będą grać w kolejnych spotkaniach to szybko powinni poprawić niską pozycję w ligowej tabeli.
Składamy także serdeczne życzenia Arturowi Błażejewskiemu który właśnie dzisiaj obchodzi swoje 24 urodziny.

Bramki: 0:1 (16), 0:2 (47) 1:2 Kozyrski (58) 1:3 (78), 2:3 A.Błażejewski (86) 3:3 Kozyrski (87), 3:4 (89) 4:4 Lesiński (90+2)

Mieszko: Pisarski, Jurołajć, Narwojsz, Lesiński, A.Gumienny, Bigos, G.Waniukiewicz, A.Błażejewski, Kozyrski, Czuchran (77 Rąpała) A.Waniukiewicz