Raport meczowy: Płomień Radwanice - Mieszko Ruszowice | Kolejka 6 | A klasa - 2009/2010

Czas Wydarzenie
80Wchodzi Grzegorz Waniukiewicz (Napastnik)
 Schodzi Dariusz Wernik (Pomocnik)
56BramkaAndrzej Waniukiewicz
56Wchodzi Przemysław Bukała (Obrońca)
 Schodzi Rafał Pisarski (Pomocnik)
46Wchodzi Leszek Lesiński (Napastnik)
 Schodzi Andrzej Waniukiewicz (Napastnik)
45Bramka Płomień
36Bramka Płomień
17Bramka Płomień
Żółta kartkaRafał Jurołajć

Podsumowanie

W tym sezonie w meczach wyjazdowych nie zdobyliśmy choćby punktu i także dzisiaj ulegliśmy Płomieniowi Radwanice 3:1 (3:0).

O porażce zadecydowała pierwsza połowa, w której gospodarze zdobyli trzy bramki. Pierwsza z nich padła w 17 minucie po niecelnym podaniu i stracie piłki na środku boiska Płomień przejął futbolówkę i szybko przeprowadzony kontratak zakończył się powodzeniem.

Kolejne celne trafienie miejscowi wykonali w 36 min. i jeden z zawodników Radwanic lobując bramkarza podwyższył na 2:0. Wszystko wskazywało, że takim rezultatem zakończy się pierwsza odsłona, ale już w przedłużonym czasie padła trzecia bramka. Podczas tych 45 minut okazji do zmiany rezultatu nie wykorzystali Grzegorz Waniukiewicz, Dawid Mordarski oraz Norbert Kozyrski. W przerwie trener Marcin Narwojsz dokonał jednej zmiany i za Leszka Lesińskiego wszedł Andrzej Waniukiewicz, który szybko się tym odwdzięczył. Po dośrodkowaniu przez Artura Błażejewskiego z prawej strony w pole karne wbiegł młodszy z braci Waniukiewiczów i pięknym strzałem głową zdobył swoją trzecia bramkę w sezonie. Proste błędy w pierwszej połowie zadecydowały o końcowym niepowodzeniu a z przebiegu gry przy większej koncentracji remis na pewno można było wywieść z boiska w Buczynie.

Bramki: 1:0 (17), 2:0 (36), 3:0 (45), 3:1 A.Waniukiewicz (56)
Żółte kartki: Jurołajć

Mieszko: Michałowicz, Jurołajć, Narwojsz, Bukała (56 Pisarski), A.Gumienny, Mordarski, Kozyrski, Błażejewski, Bigos, Lesiński (46 A.Waniukiewicz), G.Waniukiewicz (80 Wernik)