Tabela(e): A klasa - 2009/2010 |
Pozycja | Zespół | Pl | W | D | L | Pts | SF | SA | +/- | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | Iskra Nielubia | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 10 | 4 | 6 | ||
4 | (7) | Dragon Jaczów | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 10 | 7 | 3 | ||
1 | (1) | Zawisza Serby | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 10 | 4 | 6 | ||
6 | (4) | Sparta Przedmoście | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 7 | 3 | 4 | ||
11 | (5) | Iskra Droglowice | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 7 | 8 | -1 | ||
5 | (8) | Pogoń Góra | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 7 | 6 | 1 | ||
3 | (3) | LZS Ostaszów | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 7 | 3 | 4 | ||
7 | (12) | Łagoszowia Łagoszów | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | 6 | 0 | ||
12 | (10) | Płomień Radwanice | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 5 | 6 | -1 | ||
8 | (10) | Kaczor Lubin | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 5 | 5 | 0 | ||
13 | (13) | Korona Czernina | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5 | 12 | -7 | ||
10 | (6) | Mieszko Ruszowice | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | 5 | 0 | ||
9 | (9) | Huta Przemków | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 8 | -4 | ||
14 | (14) | Orzeł Czerna | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 13 | -11 |
Awans do klasy okręgowej | Spadek do B klasy | Spadek do B klasy |
Pl = Rozegrane | W = Zwycięstwa | D = Remisy | L = Porażki | Pts = Punkty | SF = Bramki zdobyte | SA = Bramki stracone | +/- = Różnica |
« Start Poprz. kolejka 01 02 03 04 05 06 Nast. kolejka Ostat. » |
:: Powered by JoomLeague - Version 2.93.239.9df0b25 ::
A klasa
# | Zespół | MP | PTS |
---|---|---|---|
1 | Pogoń Góra | 6 | 16 |
2 | Sokół Jerzmanowa | 6 | 15 |
3 | Zawisza Serby | 6 | 14 |
4 | Dragon Jaczów | 6 | 10 |
5 | Stal II Chocianów | 6 | 10 |
6 | Gwardia Białołęka | 6 | 10 |
7 | Korona Czernina | 6 | 10 |
8 | Orzeł Czerna | 6 | 9 |
9 | Mieszko Ruszowice | 6 | 9 |
10 | Zadzior Buczyna | 6 | 9 |
11 | Iskra Droglowice | 6 | 7 |
12 | Victoria Parchów | 6 | 6 |
13 | Kalina Sobin | 6 | 4 |
14 | Victoria Siciny | 6 | 3 |
15 | LZS Komorniki | 6 | 3 |
16 | Łagoszowia Łagoszów | 6 | 3 |
Ostatni / następny mecz
Brak meczów!
Strzelcy, kartki
Bramka | |||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||
Żółta kartka | |||||||||||||||||||||
|
Zawodnik Mieszka
Znajdź na Facebooku
Klasa terenowa juniorów
# | Zespół | MP | PTS |
---|---|---|---|
1 | Mieszko Ruszowice J | 11 | 26 |
2 | Łagoszowia Łagoszów J | 11 | 22 |
3 | Zryw Kotla J | 10 | 15 |
4 | Orły Czernina J | 9 | 14 |
5 | Huta Przemków J | 9 | 13 |
6 | Zadzior Buczyna J | 10 | 13 |
7 | Błyskawica Luboszyce J | 9 | 7 |
8 | Odra Chobienia J | 9 | 3 |
Ostatni / następny mecz J
W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.
Strzelcy J
Bramka | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Powered by Joomla!. Design by: template joomla 2.5 Valid XHTML and CSS.