Raport meczowy: Zadzior Buczyna - Mieszko Ruszowice | Kolejka 19 | A klasa - 2011/2012

Schodzi Łukasz Błażejewski (Obrońca)
61Wchodzi Andrzej Waniukiewicz (Pomocnik)
 Schodzi Marcin Płaziak (Pomocnik)
46Żółta kartkaMarcin Płaziak
46BramkaTomasz Woszczyński
45BramkaPiotr Pietruszko (z rzutu wolnego)
31BramkaGrzegorz Waniukiewicz (głową)
30Bramka Zadzior (Paweł Kiełb)

Podsumowanie

W czwartym meczu rundy wiosennej podopieczni trenera Marcina Narwojsza zremisowali na wyjeździe z LZS Buczyna 3:3 (1:2).

Pierwszego gola zobaczyliśmy w 30 minucie, którego autorem był Paweł Kiełb i Buczyna wyszła na prowadzenie. Odpowiedź ruszowiczan była niemal natychmiastowa, bo kilkadziesiąt sekund później po dokładnym dośrodkowani z rzutu rożnego futbolówkę do siatki głową wbija Grzegorz Waniukiewicz. Końcówka pierwszej połowy należała do Mieszka, który silnie zaatakował rywala i pod bramką strzeżoną przez Grzegorza Kornatki zrobiło się gorąco i jak się okazało chwilę później przyniosło to wymierny efekt. Kapitan biało-niebieskich Piotr Pietruszko, który jest etatowym egzekutorem stałych fragmentów gry po strzale z rzutu wolnego daje nam prowadzenie.

Po wznowieniu gry po przerwie Mieszko poszedł za ciosem i Tomasz Woszczyński podwyższa wynik na 3:1. Pomimo dobrego wyniku nieudało się go jednak utrzymać do końca. W 73 minucie najlepszy strzelec Buczyny Dawid Wilkowski zdobywa drugą bramkę dla gospodarzy. Ten sam zawodnik już w doliczonym czasie gry ustala końcowy rezultat na 3:3. Szkoda straconych punktów, bo zwycięstwo było bardzo blisko a z przebiegu całego spotkania na pewno na to zasługiwaliśmy.

Bramki: 1:0 (30), 1:1 G.Waniukiewicz (31), 1:2 Pietruszko (45), 1:3 Woszczyński (46), 2:3 (72), 3:3 (90+1)
Żółte kartki: Płaziak

Mieszko: Andreasik, Tomicki, Lesiński, Wośkowiak, A.Gumienny (62 Ł.Błażejewski), A.Waniukiewicz (61 Płaziak), A.Błażejewski, Pietruszko, Bigos (78 Kozubek), G.Waniukiewicz, Woszczyński Niewykorzystane zmiany: Szeląg, Czekaj, Dybowski