Raport meczowy: Mieszko Ruszowice - Błyskawica Luboszyce | Kolejka 3 | A klasa - 2010/2011

Schodzi Mariusz Bosak (Pomocnik)
71Wchodzi Grzegorz Waniukiewicz (Napastnik)

Podsumowanie

Trzecią wygraną zaliczyli nasi zawodnicy pokonując wysoko i zdecydowanie beniaminka Błyskawicę Luboszyce 4:1 (2:1).

Od pierwszego gwizdka sędziego Mieszko miał bardzo dużą przewagę i w już w 11 minucie po strzale Grzegorza Waniukiewicza objął prowadzenie. Po zdobyciu pierwszego gola biało-niebiescy nie zwalniali tępa i po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w 21 minucie Piotr Pietruszko strzałem głową podwyższył na 2:0. Błyskawica nie stwarzała zbyt wielu zagrożeń pod naszą bramką, ale w 33 minucie trafili do naszej siatki, lecz arbiter liniowy dopatrzył się spalonego.

Po przerwie gra wyglądała podobnie i w 60 minucie po błędzie bramkarza gości Grzegorz Longawa przejął piłkę, którą dograł do Andrzeja Waniukiewicza a ten dopełnił formalności i było już 3:0. Luboszyce w 66 minucie zdołali ograć naszą obronę i strzelić bramkę. Na ripostę w wykonaniu miejscowych nie trzeba było długo czekać i za sprawą Norberta Kozyrskiego ponownie mieliśmy przewagę trzech bramek. Wynik odzwierciedla to, co się działo na boisku a przy nieco lepszej skuteczności powinien być wyższy. Niebawem zamieszczone będą jeszcze zdjęcia z dzisiejszego meczu.

Bramki: 1:0 G.Waniukiewicz (11), 2:0 Pietruszko (21), 3:0 A.Waniukiewicz (60), 3:1 (66), 4:1 Narwojsz (77)
Żółte kartki: Narwojsz, A.Waniukiewicz

Mieszko: Szeląg, Lesiński, Narwojsz, Jurołajć, A.Gumienny (46 Tomicki), Umiński, A.Waniukiewicz, Pietruszko, Kozyrski, G.Waniukiewicz (71 A.Błażejewski), Longawa (71 Bosak)