Raport meczowy: Mieszko Ruszowice - FC Małomice | Kolejka 19 | A klasa - 2010/2011

90BramkaGrzegorz Waniukiewicz
79Wchodzi Andrzej Waniukiewicz (Pomocnik)

Podsumowanie

Udany długi weekend w wykonaniu ruszowiczan, którzy zwyciężyli FC Małomice 3:2 (2:1)

Ostatnie wyniki i wygrane mecze Małomic nie były jednak przypadkiem co potwierdzili także w dzisiejszym spotkaniu. Przyjezdni nieoczekiwanie objęli prowadzenie w 16 minucie i było już wiadomo że nie będzie to spacerek i łatwa wygrana Mieszka.

W 29 minucie po ładnym i precyzyjnym dośrodkowaniu Tomasza Woszczyńskiego piłkę do siatki strzałem głową skierował Grzegorz Waniukiewicz. Chwilkę później było już 2:1 dla Mieszka gdyż Norbert Kozyrski był faulowany w polu karnym a bramkę z 11 metrów zdobył Piotr Pietruszko. Minęły zaledwie cztery minuty i mogło byś już 2:2, lecz w sytuacji sam na sam nasz bramkarz wykazał się dobrym refleksem i wybronił silne uderzenie napastnika gości. Po zmianie stron znowu mięliśmy trochę szczęścia, a raczej Tomka w bramce, który w 48 min broni rzut karny. W 63 min. znowu Tomasz Woszczyński dośrodkował w pole karne, ale tym razem Andrzej Waniukiewicz minimalnie chybił i futbolówka przeleciała nad poprzeczką. Wygrana miejscowych nie była pewna do ostatnich minut gdyż dopiero w 90 min. padł trzeci gol. Bardzo szybko wyprowadzony kontratak przez naszego kapitana Piotra Pietruszko wykończył Grzegorz Waniukiewicz, sprawiając sobie piękny urodzinowy prezent, gdyż właśnie dzisiaj obchodzi 30 urodziny. Już w doliczonym czasie gry sędzia ponownie dyktuje gościom rzut karny i tym razem Małomice zamieniają go na bramkę. Po wykonaniu karnego arbiter odgwizduje koniec spotkania. Wszystkiego najlepszego Geciu, sto lat!

Bramki: 0:1 (16), 1:1 G.Waniukiewicz (29), 2:1 Pietruszko (33-k), 3:1 G.Waniukiewicz (90), 3:2 (90+1)

Żółte kartki: Pielak

Mieszko: Czarnecki, Tomicki (70 Kaźmierski), Narwojsz, Lesiński, A.Błażejewski (79 Jakubiak), A.Waniukiewicz (79 Bigos), Pielak, Pietruszko, Kozyrski (90+1 Płaziak), G.Waniukiewicz, Woszczyński Niewykorzystane zmiany: Szeląg, Andreasik, Trzeciak