Raport meczowy: Błyskawica Luboszyce - Mieszko Ruszowice | Kolejka 16 | A klasa - 2010/2011

Schodzi Paweł Dybowski (Pomocnik)
55Wchodzi Tomasz Woszczyński (Napastnik)
 Schodzi Kamil Kaźmierski (Obrońca)
53BramkaArkadiusz Gumienny
Żółta kartkaPiotr Pietruszko
Żółta kartkaDawid Pielak

Podsumowanie

Trzeci mecz w wykonaniu naszych seniorów i kolejna jednobramkowa wygrana. Tym razem pokonaliśmy Błyskawicę Luboszyce 1:0 (0:0).

Słaby mecz z w wykonaniu obydwu drużyn. Dodatkowo silnie wiejący wiatr często utrudniał zawodnikom celnie dogrywać piłkę i co chwilę gra wznawiana była wyrzutem futbolówki z autu.

W pierwszej połowie Mieszko grał z wijącym wiatrem w plecy, ale jak się okazało nie było to zbyt pomocne gdyż nie potrafiliśmy trafić do siatki. Po zmianie stron wiatr był sprzymierzeńcem gospodarzy, ale także nie było efektów bramkowych. W 53 minucie z około 27-30 metrów Arkadiusz Gumienny zdecydował się na silny strzał i ku zdumieniu wszystkich futbolówka całkowicie zaskoczyła bramkarza i wpadła w prawe okienko bramki. Tym samym po trzech kolejkach rundy wiosennej jesteśmy jedynym zespołem z kompletem punktów.

Bramki: 0:1 A.Gumienny (53)
Żółte kartki: Pielak, Pietruszko

Mieszko: Czarnecki, Tomicki (89 Dybowski), Narwojsz, Lesiński, A.Gumienny, A.Waniukiewicz, Pielak, Pietruszko, Bigos, G.Waniukiewicz, Woszczyński (55 Kazimierski)