Raport meczowy: Mieszko Ruszowice - Łagoszowia Łagoszów | Kolejka 15 | A klasa - 2010/2011

Schodzi Paweł Kędzierski (Obrońca)
67Wchodzi Andrzej Waniukiewicz (Pomocnik)
 Schodzi Artur Błażejewski (Pomocnik)
62BramkaAndrzej Waniukiewicz
60Wchodzi Grzegorz Waniukiewicz (Napastnik)
 Schodzi Paweł Wegrzyn (Pomocnik)
03Czerwona kartkaNorbert Kozyrski
Żółta kartka Łagoszowia (S.Budzinowski)
Żółta kartkaArtur Błażejewski
Żółta kartka Łagoszowia (Ł.Dydak)

Podsumowanie

Bardzo ciężki mecz rozegrali nasi piłkarze pokonując Łagoszowię Łagoszów 1:0 (0:0). Zwycięstwo niezwykle cenne tym bardziej gdyż już od 3 minuty graliśmy w osłabieniu.

Przed meczem wydawało się, że zdecydowanym faworytem są gospodarze, lecz gdy sędzia już w trzeciej minucie pokazał czerwoną kartę Norbertowi Kozyrskiemu to nie było już tak oczywiste, że ruszowiczanie odniosą gładkie i pewne zwycięstwo.

Mimo personalnego osłabienia nie widać było tego na boisku gdyż Mieszko prowadził równorzędną grę i nie ograniczał się tylko do kontrataków. Łagoszowia w pierwszej połowie miała dwie bardzo dobre okazje na objęcie prowadzenia. Pierwszą fenomenalną interwencją zażegnał Tomasz Czarnecki. Przy rzucie wolnym pośrednim nasz golkiper nie musiał nawet interweniować gdyż, pomimo że strzał był precyzyjny i futbolówka wpadła do siatki to arbiter nie mógł tej bramki uznać, bo strzał został oddany bezpośrednio. W 62 minucie kapitan Mieszka Piotr Pietruszko długim podaniem obsłużył Andrzeja Waniukiewicza a ten precyzyjnym strzałem pokonał Arkadiusza Pierzaka. Dzisiejszy mecz jest potwierdzeniem tezy, że nie ilość, ale jakość się liczy. W naszym zespole zadebiutował dzisiaj ofensywnie usposobiony Tomasz Woszczyński, któremu życzymy wiele zdobytych goli w biało-niebieskich barwach.

Bramki: 1:0 A.Waniukiewicz (63)
Żółte kartki: A.Błażejewski - Ł.Dydak, S.Budzinowski
Czerwone kartki: Kozyrski (3)

Mieszko: Czarnecki, Tomicki (82 Kędzierski), Narwojsz, Lesiński, A.Gumienny, Pietruszko, Kozyrski, A.Waniukiewicz (67 A.Błażejewski), Pielak (87 Kaźmierski), G.Waniukiewicz (60 Bigos), Woszczyński Niewykorzystane zmiany: Płaziak, Antkowiak, Dybowski

Łagoszowia: Arkadiusz Pierzak, Tomasz Piotrowski. Wojciech Azmin, Łukasz Książkiewicz, Łukasz Dydak, Gabriel Duda, Bartłomiej Michalski (32 Artur Pierzak) (74 Sylwester Budzinowski), Zdzisław Pierzak, Krzysztof Azmin, Radosław Książkiewicz, Mateusz Smektała Niewykorzystane zmiany: Dariusz Kowalski, Andrzej Radecki