Raport meczowy: Mieszko Ruszowice - Iskra Nielubia | Kolejka 23 | A klasa - 2009/2010

Schodzi Sławomir Antkowiak (Pomocnik)
61Wchodzi Grzegorz Waniukiewicz (Napastnik)
 Schodzi Piotr Pietruszko (Pomocnik)
58Bramka Iskra
55BramkaBartosz Pastuch
46BramkaBartosz Pastuch
Żółta kartkaArtur Błażejewski

Podsumowanie

Kolejne zwycięstwo odnieśli podopieczni trenera Narwojsza pokonując Iskrę Nielubia 3:2 (0:0).

Mimo iż zabrakło w tym spotkaniu bardzo skutecznego w ostatnim czasie Grzegorza Longawy to jednak swój dzień miał tym razem Bartosz Pastuch, który w drugiej połowie ustrzelił hat-trick i łącznie ma już 6 goli w 8 występach. W pierwszej połowie nie padły żadne bramki, ale okazje były a najlepszą miał w dziewiątej minucie Grzegorz Waniukiewicz, który otrzymał podanie od Bartosza Pastucha, lecz bramkarz instynktownie zdołał piłkę wybronić.

Po zmianie stron zaczęło się celne strzelanie a wystarczyło tylko 30 sekund, aby zaskoczyć obronę Iskry i wspomniany wcześniej Bartosz Pastuch dał nam prowadzenie. Po dziesięciu minutach ponownie ten sam zawodnik podwyższa na 2:0 a tak jak przy pierwszej tak i przy drugiej bramce asystę zaliczył Grzegorz Waniukiewicz. Mijają trzy minuty a tym razem w naszej obronie przytrafia się błąd i niecelne podanie, które przyjezdni zamienili na kontaktowego gola. W 71 minucie w starciu podbramkowym kontuzji doznał Michał Michałowicz i z konieczności między słupkami musiał stanąć Norbert Kozyrski. Michał zaś został zabrany do szpitala na obserwację gdyż dosyć groźnie wyglądało całe zdarzenie. W końcowych minutach obydwa zespoły jeszcze zdobyły po jednej bramce i w ostatecznym rozrachunku o tą jedną lepsi okazali się nasi piłkarze. Michałowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i powrotu do gry.

Bramki: 1:0 Pastuch (46), 2:0 Pastuch (55), 2:1 (58), 3:1 Pastuch (89), 3:2 (90)
Żółte kartki: A.Błażejewski

Mieszko: Michałowicz (71 Antkowiak), Baumann, Narwojsz, Lesiński A.Gumienny, Bigos, A.Błażejewski, Kumiszczo, Kozyrski, G.Waniukiewicz (61 Pietruszko), Pastuch