Raport meczowy: Mieszko Ruszowice - Pogoń Góra | Kolejka 15 | A klasa - 2009/2010

46Wchodzi Grzegorz Longawa (Napastnik)
 Schodzi Grzegorz Waniukiewicz (Napastnik)
45BramkaGrzegorz Longawa
11BramkaArkadiusz Gumienny
07Bramka Pogoń

Podsumowanie

Kończący się weekend był zdecydowanie dobry, jeśli chodzi o mecze z udziałem naszego zespołu gdyż po zwycięstwie przed dwoma dniami z Koroną dzisiaj również kolejne trzy punkty tym razem z Pogonią Góra. Mieszko - Pogoń Góra 3:1 (2:1).

Mecz rozpoczął się fatalnie, ponieważ bo sporym błędzie naszego bramkarza w 7 minucie Pogoń wyszła na prowadzenie. Radość przyjezdnych nie trwała zbyt długo, bo tylko cztery minuty. Po dokładnym podaniu przez Grzegorza Longawy do piłki doszedł Arkadiusz Gumienny i ładnym strzałem doprowadził do remisu.

Po zdobyciu wyrównującego gola Mieszko miał jeszcze kilka dobrych okazji strzeleckich, ale brakowało w kluczowym momencie dokładnego podania. Wszystko wskazywało, że remisem zakończy się pierwsza połowa, lecz już w doliczonym czasie bardzo silny strzał oddał Grzegorz Longawa czym zaskoczył golkipera gości.

Po zmianie stron tym razem bramkarz Pogoni popełnił duży błąd, co wykorzystał Bartosz Pastuch i przypieczętował zwycięstwo Mieszka.

W dniu dzisiejszym swoje urodziny obchodzi Grzegorz Waniukiewicz a wczoraj także świętował Norbert Kozyrski i z tego powodu chcemy jako redakcja złożyć najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrowia, spełnienia marzeń i oczywiście wielu sukcesów sportowych.

Bramki: 0:1 (7), 1:1 A.Gumienny (11), 2:1 Longawa (45+2), 3:1 Pastuch (78)

Mieszko: Michałowicz, Baumann (62 Jurołajć), Lesiński (71 Domagała), Narwojsz, A.Gumienny, Pietruszko, A.Błażejewski, Umiński (74 Bigos), Kozyrski, Pastuch, Longawa (46 G.Waniukiewcz)