Raport meczowy: Pogoń Góra - Mieszko Ruszowice | Kolejka 2 | A klasa - 2009/2010

Podsumowanie

W meczu z Pogonią Góra nie udało się biało-niebieskim zdobyć nawet jednego punktu, choć do przerwy prowadzili 1:0 by ostatecznie ulec 3:1.

Pierwsze 45 minut nie wskazywały, że o punkty będzie aż tak ciężko, bo Mieszko miał optyczną przewagę. W 28 minucie po dośrodkowaniu z prawej strony pola karnego przez Artura Błażejewskiego celnie wykończył całą akcję strzałem głową skuteczny Andrzej Waniukiewicz.

Po zmianie stron Pogoń szybko wyrównała w 50 minucie a sześć minut później doznaliśmy osłabienia gdyż Leszek Lesiński przytrzymał zawodnika gospodarzy i za to otrzymał czerwoną kartkę. Mieszko grał ofensywnie atakując i stwarzając sytuacje strzeleckie, ale to miejscowi strzelali kolejne bramki wyprowadzając bardzo groźne kontrataki. W 62 min. na boisku pojawił się także trener Mieszka Marcin Narwojsz, dla którego był to debiut w roli zawodnika gdyż tydzień temu debiutował jako szkoleniowiec naszego zespołu.

Bramki: 0:1 A.Waniukiewicz (28), 1:1 (50), 2:1 (77), 3:1 (83)
Żółte kartki: Mordarski
Czerwone kartki: Lesiński (61)

Mieszko: Obrębski, Jurołajć, Lesiński, Bukała (62 Narwojsz), Ziąber, Mordarski, A.Gumienny, Kozyrski, Błażejewski (83 Pisarski), A.Waniukiewicz, G.Waniukiewicz