Raport meczowy: Mieszko Ruszowice - Orzeł Czerna | Kolejka 1 | A klasa - 2009/2010

Schodzi Rafał Pisarski (Pomocnik)
76Wchodzi Grzegorz Waniukiewicz (Napastnik)
 Schodzi Krzysztof Jarecki (Pomocnik)
55Żółta i czerwona kartka Orzeł
46Wchodzi Dariusz Wernik (Obrońca)
 Schodzi Ireneusz Ziąber (Obrońca)
27BramkaNorbert Kozyrski (z rzutu wolnego)
Żółta kartkaRafał Jurołajć
Żółta kartkaNorbert Kozyrski
Żółta kartkaAndrzej Waniukiewicz

Podsumowanie

Bardzo dobrze rozpoczęli ligowe rozgrywki zawodnicy Mieszka pokonując Orła Czerna 3:0 (1:0).

Już od pierwszych minut Mieszko przejął inicjatywę i miał optyczną przewagę, ale na gola musieliśmy czekać do 27 minuty. Norbert Kozyrski precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego pokonał bramkarza gości. Po objęciu prowadzenia gra się wyrównała i do głosu coraz częściej zaczęli dochodzić przyjezdni. W pierwszej połowie sędzia nie pokazał żadnej żółtej kartki, ale w drugiej często sięgał do kieszeni i w 55 min. zawodnik Orła otrzymał żółtą kartkę a kilka sekund później czerwoną i ruszowiczanie grali w przewadze. Mimo tej straty Orzeł nie poddawał się i toczył równorzędną walkę i kilka razy bardzo poważnie zagroził bramce Tomasza Obrębskiego. Końcówka spotkania należała do Mieszka i po precyzyjnym strzale przy słupku Andrzej Waniukiewicz podwyższył na 2:0 a w doliczonym czasie Przemysław Bukała ustala końcowy rezultat na 3:0. Był to pierwszy oficjalny mecz Marcina Narwojsza jako trenera Mieszka Ruszowice. Jeszcze dzisiaj zamieścimy kilka zdjęć z tego meczu.

Bramki: 1:0 Kozyrski (27), 2:0 A.Waniukiewicz (90), 3:0 Bukała (90+3)
Żółte kartki: Jurołajć, Kozyrski, A.Waniukiewicz

Mieszko: Obrębski, Jurołajć, Lesiński, Wernik (46 Ziąber), Bukała, Mordarski, Kozyrski, A.Błażejewski (86 Pisarski), A.Gumienny, A.Waniukiewicz, G.Waniukiewicz (76 Jarecki)