Raport meczowy: Sparta Przedmoście - Mieszko Ruszowice | Kolejka 21 | A klasa - 2008/2009

Czas Wydarzenie
87Wchodzi Grzegorz Waniukiewicz (Napastnik)

Podsumowanie

Spora grupa kibiców Mieszka, która wybrała się na mecz do Przedmościa nie zawiodła się, bo biało-niebiescy pewnie pokonali Spartę Przedmoście 3:1 (2:1).

W przekroju całego meczu nasz zespół miał przewagę a szczególnie w akcjach podbramkowych ruszowiczanie przeważali.

Pierwsza bramka padła ze stałego fragmentu gry w 28 minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do piłki wyskoczył Michał Górski i po jego strzale piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki (zdjęcie nr.10 w galerii). Sparta szybko doprowadziła do remisu i już pięć minut później było 1:1. Tuż przed ostatnim gwizdkiem ponownie na prowadzenie wyprowadza nas Bartosz Pastuch. Po zmianie stron mimo wielu okazji tylko raz piłka wpadła do siatki i znowu Bartosz Pastuch popisał się instynktem strzeleckim i jest to jego 11 trafienie w tym sezonie. Gospodarze próbowali zmienić niekorzystny wynik, ale jak stworzyli okazje to zawodziła skuteczność.
Sparta kończyła w 10 bo ich zawodnik osiem minut przed końcem meczu musiał opuścić boisko po otrzymaniu drugiej żółtej kartki. Zawodnicy Mieszka kilkakrotnie trafili także w poprzeczkę, więc końcowy wynik mógłby być wyższy.
Wieczorem zamieszczone zostaną zdjęcia z dzisiejszego meczu.

Bramki: 0:1 Górski (28), 1:1 (32), 1:2 Pastuch (44), 1:3 Pastuch (55)
Żółte kartki: Wernik

Mieszko: Obrębski, Lesiński, Ziąber, Dyba (55 Radkowski), Jurołać, A.Gumienny, Pastuch, Kozyrski (72 S.Kusyk), A.Błażejewski, Górski, G.Waniukiewicz (87 Wernik)