Raport meczowy: Mieszko Ruszowice - Orzeł Czerna | Kolejka 20 | A klasa - 2008/2009

Czas Wydarzenie
93Bramka Orzeł (karny - Łukasz Błażejewski)

Podsumowanie

Dzisiejszy mecz z Orłem Czerna zakończył się po myśli biało-niebieskich, którzy pewnie zwyciężyli na własnym boisku 4:2 (1:1).

Przez pierwsze 45 minut gra była dosyć wyrównana i obydwa zespoły miały kilka sytuacji podbramkowych. Na prowadzenie w 5 minucie wyszli goście po strzale Radosława Kołaczyńskiego. Wyrównujące trafienie Mieszka padło dopiero pod koniec pierwszej połowy za sprawą Norberta Kozyrskiego.

Druga odsłona była już bardziej emocjonująca i obfitująca w starcia podbramkowe. W 56 minucie miejscowi zdobyli drugiego gola tym razem z rzutu karnego a pewnym egzekutorem był Bartosz Pastuch. Orzeł także stwarzał spore zagrożenie pod naszą bramką, ale nasi zawodnicy mięli więcej okazji do podwyższenia wyniku, lecz zawodziła skuteczność. W ostatnim kwadransie rozstrzygnęły się definitywnie losy tego meczu za sprawą celnego trafienia Łukasza Rudnickiego w 77 minucie oraz kolejnego Norberta Kozyrskiego w 88 minucie. Sędzia doliczył jeszcze trzy minuty do regulaminowego czasu gry i wykorzystał to były zawodnik Mieszka Łukasz Błażejewski pokonując z rzutu karnego Michała Michałowicza i ustalając końcowy rezultat na 4:2.

Niestety w dzisiejszym meczu z powodu kontuzji nie mógł zagrać Marcin Kumiszczo, któremu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Zabrakło też kilku podstawowych piłkarzy grających zazwyczaj na obronie min. Leszka Lesińskiego i Roberta Baumanna oraz bramkarza Tomasza Obrębskiego.

Bramki: 0:1 Kołaczyński (5), 1:1 Kozyrski (39), 2:1 Pastuch (56-k), 3:1 77 Rudnicki (77), 4:1 Kozyrski (88), 4:2 Ł.Błażejewski (90+3-k)
Żółte kartki: Pastuch

Mieszko: Michałowicz, Jurołajć, Ziąber, A.Gumienny, Bukała (87 Wernik), A.Błażejewski (57 Czuchran) , Kozyrski, Pastuch, Rudnicki, Górski, G.Waniukiewicz

Orzeł: Garsztka, Gnap, Gliński, Ł.Błażejewski, Michałek, Kołaczyński, P.Wilk, Barylewicz, W.Wilk, Mach, Bachowski (rezerwowi: Zwoliński, Burza, Beczek)