Raport meczowy: Mieszko Ruszowice - Sparta Grębocice | Kolejka 14 | A klasa - 2008/2009

85Bramka Sparta
79Wchodzi Grzegorz Waniukiewicz (Napastnik)

Podsumowanie

Nie udała się inauguracja rundy wiosennej piłkarzom Mieszka, którzy ulegli Sparcie Grębocice 0:2 (0:1). Przez całe spotkanie ruszowiczanie nie byłi gorszym zespołem, ale brakowało skuteczności i szczęścia. Od 40 minuty graliśmy w przewadze gdyż zawodnik Sparty otrzymał drugą żółtą kartkę i musiał opuścić boisko. Niestety trzy minuty później goście strzelili jednak bramkę. Po zmianie stron Mieszko atakował, ale nadal nie przynosiło to efektów i w końcówce spotkania Grębocice skontrowały i ustaliły końcowy wynik na 2:0. W tym meczu zadebiutowali nowi zawodnicy, którzy zasilili nasz zespół przychodząc ze Szkółki Piłkarskiej Głogów, która została wycofana z rozgrywek A klasy. Chęci i ambicji nie brakowało w dzisiejszym meczu, ale potrzeba trochę czasu, aby nowi piłkarze zgrali się i dopiero po kilku spotkaniach powinno być znacznie lepiej. Niebawem postaramy się zaktualizować dział kadra i nanieść wszystkie zmiany, jakie są w kadrze.

Bramki: 0:1 (40), 0:2 (85).
Żółte kartki: A.Błażejewski

Mieszko: Michałowicz, Baumann, Lubaski (43 Dyba), A.Gumienny, Kumiszczo, Kozyrski, Czuchraj (68 Wernik), A.Błażejewski, Górski, Kusyk (46 Jarecki), Waniukiewicz (79 Lesiński)