Raport meczowy: Iskra Droglowice - Mieszko Ruszowice | Kolejka 12 | A klasa - 2008/2009

66Bramka Iskra
62Wchodzi Grzegorz Waniukiewicz (Napastnik)

Podsumowanie

Nie udał się mecz naszym piłkarzom, którzy ulegli na wyjeździe Iskrze Droglowice aż 4:0 (1:0). Początek był wyrównany aż do momentu, kiedy to Iskra wyszła na prowadzenie po technicznym strzale z rzutu wolnego w 36 min. Po straceniu gola ruszowiczanie nie mogli już się pozbierać i takim rezultatem zakończyła się pierwsza połowa. Po zmianie stron z nadzieją oczekiwaliśmy, że Mieszko postara się o szybkie doprowadzenie do wyrównania, ale te nadzieje rozwiały się kilkadziesiąt sekund po wznowieniu gry. Nasz zawodnik niefortunnie zagrywał do bramkarza, lecz zagranie było zbyt lekkie i piłkę przejął jeden z piłkarzy gospodarzy i podwyższył na 2:0. Kilka minut minęło i kolejna strata tym razem wynik nie uległ zamianie, ale doznaliśmy osłabienia po czerwonej kartce Wojciecha Gumiennego w 52 min. Mimo gry w „10” Mieszko nadal starał się przeprowadzać ataki, lecz bramkarz miejscowych nie dał się zaskoczyć a napastnicy Droglowic wykorzystywali kontry strzelając kolejne dwie bramki. Na forum wstawionych jest kilka zdjęć z tego meczu

Bramki: 1:0 (36), 2:0 (46), 3:0 (66), 4:0 (75)
Żółte kartki: Waniukiewicz, W.Gumienny
Czerwone kartki: W.Gumienny (52)

Mieszko: Michałowicz, A.Gumienny, Lesiński, Pastuch, Bukała (46 Mordarski), Kozyrski, Jarecki, Wernik, Ziąber, W.Gumienny, Waniukiewicz (62 Rąpała)