Raport meczowy: Orzeł Czerna - Mieszko Ruszowice | Kolejka 7 | A klasa - 2008/2009

93Żółta i czerwona kartkaGrzegorz Szeląg
90Wchodzi Grzegorz Waniukiewicz (Napastnik)

Podsumowanie

Dzisiejszy wyjazdowy mecz do Czernej nie był łatwym pojedynkiem, ale dzięki skromnej wygranej 1:2 z Orłem nasz zespół objął prowadzenie w ligowej tabeli. W pierwszej połowie piłkarze Mieszka mięli 2-3 sytuacje, po których powinny paść bramki, ale niestety nie udało się ich wykorzystać. Orzeł w ciągu pierwszej połowy grając z wiatrem więcej oddał strzałów na bramkę strzeżoną przez Tomasza Obrębskiego, ale nasz bramkarz popisywał się znakomitym refleksem i nie dał się zaskoczyć, mimo iż były to silne uderzenia. Po zmianie stron i pierwszym gwizdku miejscowi w ciągu sześciu sekund wyszli na prowadzenie całkowicie zaskakując naszych zawodników. Ruszowiczanie po stracie bramki nie spuścili jednak głów wiedząc, że ten mecz nie jest jeszcze przegrany. W 67 sędzia podyktował rzut karny, który pewnie wykorzystał Bartosz Pastuch doprowadzając do remisu. Ten sam zawodnik w 80 minucie po podaniu Norberta Kozyrskiego strzela swojego drugiego gola w tym meczu zapewniając komplet punktów. Za kilka dni zostanie wstawionych kilka zdjęć z tego meczu.

Bramki: 1:0 (46), 1:1 Pastuch (67-k), 1:2 Pastuch (80)
Żółte kartki: Pastuch, Szeląg 2x
Czerwone kartki: Szeląg (90+3)

Mieszko: Obrębski, Jurołajć, Bukała, Ziąber, Kozyrski, A.Gumienny (54 Mordarski), W.Gumienny, Wernik, Czuchran (83 Kusyk), Pastuch, Waniukiewicz (90 Szeląg)