Raport meczowy: Mieszko Ruszowice - Sparta Grębocice | Kolejka 21 | A klasa - 2007/2008

Podsumowanie

Zawodnicy Mieszka zremisowali swój mecz z drużyna Sparta Grębocice 1:1. Pierwsza połowa to wyrównana gra obydwu zespołów. W 5 minucie meczu bramkarz Ruszowic Michałowicz popisał się bardzo dobrą interwencją parując piłkę na rzut rożny. 37 minucie Mieszko objęło prowadzenie, po katastrofalnym błędzie bramkarza gości, który na 15 metrze wypuścił piłkę z rąk i skorzystał na tym Damian Całujek, który wpakował piłkę do pustej bramki. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0. W drugiej połowie drużyna gości od razu ruszyła do ataku, ale nic im nie wychodziło. W 80 minucie meczu gospodarze zdobyli drugą bramkę po strzale Grzegorza Szeląga, ale niestety sędzia liniowy dopatrzył się spalonego. Niestety gościom udało się zdobyć bramkę tuż przed ostatnim gwizdkiem kończącym spotkanie. Mecz zakończył się wynikiem 1:1. Zawodnicy Mieszka zagrali kolejny bardzo dobry mecz, należy pogratulować drużynie walki do samego końca.

Mieszko: Michałowicz, Błażejewski, Lesiński, Foryś, Bukała, Kozyrski, Jarecki(60 min. Nogacki), Całujek, Rąpała, Hełmiński(70 min. A.Waniukiewicz), Wernik(75 min. Szeląg)

Bramki: 1:0(38 min.), 1:1(89 min)

Żółte Kartki: Bukała, Hełmiński