Raport meczowy: Mieszko Ruszowice - Zryw Kotla | Kolejka 19 | A klasa - 2007/2008

Podsumowanie

Drużyna Mieszka wygrała pierwszy swój mecz w tej rundzie pokonując Zryw Kotlę 2:0 (0:0). Mecz od samego początku toczył się pod dyktando gospodarzy, i już w pierwszej połowie Mieszko miało kilka dogodnych sytuacji do objęcia prowadzenia, ale niestety znowu brakowało wykończenia, albo na przeszkodzie stał dobrze spisujący sie w tym meczu bramkarz Kotli, były zawodnik Mieszka Rafał Bieniasz. W drugiej połowie trener Mieszka wprowadził na plac gry Damiana Całujka i to okazało się strzałem w dziesiątkę. Gospodarze objęli prowadzenie w 77 minucie meczu po golu właśnie wprowadzonego na plac gry Całujka. Goście po stracie bramki próbowali odrabiać straty, i w 84 minucie Mieszko zdobyło drugą bramkę w tym meczu po golu Piotra Rąpały. Należy pogratulować zawodnikom zasłużonego zwycięstwa i ambitnej gry do samego końca , oraz trenerowi za bardzo dobre zmiany wpuszczając na plac gry kilku juniorów. Po meczu Prezes Mieszka obiecał premię po zwycięstwie nad drużyną Iskra Kębłów, chcąc z motywować zawodników do lepszej gry.

Mieszko: Obrębski, Błażejewski, Foryś(45min Całujek), Rąpała, Bukała, Kozyrski, Jarecki(68min Wernik), Lesiński, Kusyk(75min Hełmiński), Mordarski(80min Nogacki), Waniukiewicz

Bramki: 1:0 (77 min), 2:0 (84 min)