Raport meczowy: Sparta Przedmoście - Mieszko Ruszowice | Kolejka 18 | A klasa - 2007/2008

Podsumowanie

Drużyna Mieszka znowu nie zdołała wygrać i tym razem uległa na wyjeździe ze Spartą Przedmoście 4:0. Mieszko miało okazje na zdobycie bramki, ale po raz kolejny się to nie udało. W 23 min. błąd popełnił jeden z zawodników gości i Przedmoscie zdobyło pierwszą bramkę w tym meczu. 3 min. bo bramce goście mieli swoja szanse wyrównać, ale sędzia nie gwizdnął ewidentnego rzutu karnego. 5 min później Sparta zdobyła swojego drugiego gola po kolejnym błędzie tym razem w kryciu. W 40 minucie meczu zawodnik gospodarzy uderzył z ponad 30 metrów na bramkę Michałowicza i ta wpadła praktycznie w samo okienko. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:0. Druga połowa to wyrównana gra z obydwu stron, ale niestety w 70 min. Mieszko straciło 4 bramkę w meczu. Mecz o przysłowiowe 6pkt wygrali gospodarze i Mieszko swoich szans będzie musiało szukać w kolejnych meczach. Najbliższe spotkanie odbędzie się w czwartek o godzinie 16 z Kotlą w Ruszowicach. Miejmy nadzieje ze tym razem Mieszko zdoła wygrać swój pierwszy mecz w tej rundzie, ale żeby tego dokonać będą musieli się zmobilizować bo mecz się sam nie wygra.

Mieszko: Michałowicz, Bukała, Błażejewski, Urbanowski, Wernik(45min. Nogacki), Szeląg(60min. Hełmiński), Jarecki, Lesiński, Gumienny, Kozyrski, Waniukiewicz

Przedmoscie: Mularczyk, Nowak, Przybylski, Król, Zgud(Sarbinowski), Fortuna(Bednarczyk), Pinkowski, Gierczak, Korecki(Kobus),Kowalec, Ciarach(Dadej)

Żółte: Gumienny, Bukała