Raport meczowy: Orzeł Czerna - Mieszko Ruszowice | Kolejka 15 | A klasa - 2007/2008

Czas Wydarzenie
85Wchodzi Grzegorz Waniukiewicz (Napastnik)

Podsumowanie

Drużyna Mieszka wywiozła cenny remis z Czernej.Mecz w pierwszej połowie toczył się pod dyktando drużyny przyjezdnej i już w 18 minucie z rzutu wolnego pięknym strzałem popisał się Dawid Mordarski niedając szans bramkarzowi. W pierwszej połowie Mieszko miało jeszcze kilka dogodnych sytuacji, ale naszym napastnikom nie udało się skierować piłki do bramki gospodarzy. Drugą połowę meczu zawodnicy Mieszka zaczęli nerwowo i dość chaotycznie co gospodarze wykorzystali już w 50 minucie meczu. Po bramce drużyna z Czernej ruszyła do ataku i w 63 minucie meczu zrobiło się 2-1 dla gospodarzy, chwile wcześniej trener Mieszka wprowadził na plac gry Piotra Rąpałe, który zaledwie po kilku minutach spędzonych na placu gry wyrównał stan rywalizacji. Mecz zakończył się remisem 2-2 choć obie drużyny miały jeszcze swoje szanse na rozstrzygnięcie spotkania na swoja korzyść.

Mieszko: Michałowicz (83min. Szeląg), Błażejewski, Jurołajć, Bukała, Sikora, Kaniecki, Jarecki, Kozyrski(58min. Rąpała), Kusyk (31min. Leśiński), Mordarski, Waniukiewicz (85min. Hełminski)

Bramki:
Mieszko:Dawid Mordarski, Piotr Rąpała
Czerna: Mariusz Gliński, Mach Waldemar

Żółte kartki: Jurołajć

Trener Mieszka (Franciszek Jurołajć): Z remisu jestem zadowolony ale niestety z gry nie za bardzo. Było za dużo przestoju i strat piłek oraz co najgorsze brak zrozumienia w drużynie. Trzeba wyeliminować indywidualizm w drużynie