Raport meczowy: Mieszko Ruszowice - Iskra Kębłów | Kolejka 7 | A klasa - 2007/2008

80Bramka Iskra (Tadla)
76Żółta i czerwona kartka Iskra (Węgliński)

Podsumowanie

Nie dali rady nasi piłkarze doświadczonemu zespołowi Iskry Kębłów przegrywając 1:4 (1:1). Dzisiejszy rywal był bardzo wymagający i niestety należy do drużyn, z którymi zawsze mamy duże kłopoty. Pierwsza połowa nie zwiastowała tak wysokiej porażki i prowadziliśmy równorzędną grę. W 31 minucie po doskonałym podaniu Norberta Kozyrskiego w pole karne wpadł Arkadiusz Gumienny i z pierwszej piłki pokonał Krzysztof Koszarskiego. Bez wątpienia była to najładniejsza akcja zakończona bramką, jaką stworzyli w tym sezonie zawodnicy Mieszka. Niestety kilka minut przed ostatnim gwizdkiem kończącym pierwsze 45 minut w zamieszaniu pod naszą bramką piłka odbiła się od obrońcy i minęła linię bramkową. Po zmianie stron już tylko niestety przyjezdni strzelali. W 48 minucie na prowadzenie Iskrę wyprowadził Przemysław Tadla, który stał się katem Mieszka gdyż jeszcze w 65 i 80 minucie wpisał się na listę strzelców. Najbliżsi zmniejszenia porażki byli Grzegorz Waniukiewicz oraz Damian Całujek. Po strzale pierwszego futbolówka trafiła w słupek a po uderzeniu Damiana piłka wylądowała na poprzeczce. Sędzia z dużą łatwością trafiał do swojej kieszeni wyciągając żółtą kartkę aż 11 razy oraz jedną czerwoną w 76 min. wykluczając z gry Grzegorza Węglińskiego. W galerii zamieszczonych jest kilka zdjęć z tego meczu.

Bramki: 1:0 A.Gumienny (31), 1:1 samobójczy (41), 1:2 Tadla (48), 1:3 Tadla (65), 1:4 Tadla (80)
Żółte kartki: Baumann, Prokop, Jarecki, A.Gumienny, Waniukiewicz – Koszarski, Muzeja, Ogórek, Wrzesiński, Węgliński 2x
Czerwone kartki: Węgliński (76) – po dwóch żółtych

Mieszko: Obrębski, Baumann, Prokop, Sikora, W.Gumienny (49 Całujek), Jarecki, Kozyrski, A.Gumienny (58 Foryś), Kaniecki (82 Wernik), Lesiński (66 Rąpała), Waniukiewicz

Iskra: Koszarski, Błaszczyk (84 Sypień), Książek, Węgliński, Skoczylas (65 Muzeja), Ogórek (78 Moryń) , Wyczesany, Szafrański, Kujawa, Tadla, Wrzesiński