Raport meczowy: Mieszko Ruszowice - Sparta Przedmoście | Kolejka 5 | A klasa - 2007/2008

Czas Wydarzenie
93Żółta i czerwona kartka Sparta (Ściernicki)
79Wchodzi Konrad Prokop (Obrońca)
 Schodzi Piotr Rąpała
69Wchodzi Wojciech Gumienny (Obrońca)
 Schodzi Łukasz Kaniecki
63Wchodzi Norbert Kozyrski (Pomocnik)
 Schodzi Damian Całujek
62Bramka Sparta (karny - Piotr Wdowczyk)

Podsumowanie

Kolejną porażka zakończył się mecz Mieszka który na własnym stadionie uległ Sparcie Przedmoście 0:1 (0:0). W pierwszej połowie Mieszko miał optyczną przewagę stwarzając 2-3 dobre sytuacje do objęcia prowadzenia a najlepszej nie wykorzystał Mateusz Nogacki. Spartanie w drugiej części częściej dochodzili pod bramkę Tomasza Obrębskiego i po jednym z takich wejść nasz bramkarz sfaulował zawodnika gości a gola w 62 min. z rzutu karnego dającego zwycięstwo zdobył Piotr Wdowczyk. Od 63 minuty na boisku grał pomocnik Damian Całujek dla którego był to debiut w barwach Mieszka. Sędzia dzisiejszych zawodów był bardzo drobiazgowy i pokazał aż 9 żółtych kartek i jedną czerwoną, ale nie ustrzegł się także błędów. W naszym zespole u niektórych zawodników widać było braki treningowe, brakowało sił i szybkości w kluczowych momentach spotkania. Z założeń przedsezonowych zespół miał walczyć o wysokie lokaty, ale jak na razie po pięciu meczach mamy zaledwie 6 punków i najwyższa pora, aby zacząć powiększać swój dorobek punktowy. Już za tydzień czeka nas mecz ze Zrywem Kotla, który bez punktu zajmuje ostatnie miejsce. Miejmy nadzieje, że to spotkanie będzie wygrane a zarazem przełomowe i od tego momentu będziemy mieć więcej powodów do radości. Aby jednak wygrywać wszyscy zawodnicy muszą podchodzić do meczu i treningów w pełni skoncentrowani oraz zdeterminowani wiedząc o co walczą.

Bramki: 0:1 Wdowczyk (62 - karny)
Żółte kartki: W.Gumienny, Baumann, Jarecki, - Wiertelak, Gierczak, Wdowczyk, Łętkowski, Ścierniki 2x
Czerwone kartki: Ściernicki (93) – po drugiej żółtej

Mieszko: Obrębski, Prokop (79 Rąpała), W.Gumienny (69 Kaniecki), Sikora, Baumann, Mordarski, Kozyrski (63 Całujek), Jarecki, A.Gumienny, Nogacki (53 Lesiński), Waniukiewicz

Sparta: Szatkowski, Przybylski, Król, Wiertelak, Nowak, Ściernicki, Gierczak, Wdowczyk, Kawalec, Ciarach, Łętkowski (83 Kołosionek)