Raport meczowy: Iskra Droglowice - Mieszko Ruszowice | Kolejka 10 | A klasa - 2006/2007

Podsumowanie

Kolejny bardzo słaby występ zaliczyli zawodnicy Mieszka przegrywając w wyjazdowym spotkaniu z Iskrą Droglowice 1:5 (0:2). Początek nie wskazywał na taka wysoką porażkę gdyż w 6 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Norbert Kozyrski był bliski zdobycia bramki, lecz piłka trafiła tylko w słupek. Od około 10 minuty przewaga Iskry z minuty na minutę rosła i po kwadransie zrobiło się 1:0. W 17 minucie sędzia pokazał graczowi Droglowic czerwony kartonik. Mimo osłabienia nie było tego widać w grze Iskry. W 22 minucie rzut rożny wykonują gospodarze i podwyższają na 2:0. Druga odsłona zaczęła się od optycznej przewagi Mieszka, lecz nie potrafili stworzyć dogodnej sytuacji bramkowej. Miejscowi prostymi środkami i głównie długimi piłkami stwarzali zagrożenie strzelając jeszcze trzy gole. Od 66 minuty siły zespołów się wyrównały po wykluczeniu i czerwonej kartce Arkadiusza Gumiennego. Honorowego gola dla Mieszka zdobył rezerwowy Leszek Lesiński.

Bramki: 1:0 (14), 2:0 (22), 3:0 (66), 4:0 (72), 4:1 Lesiński (76), 5:1 (77)
Żółte kartki: Baumann, A.Gumienny, Bukała
Czerwone kartki: A.Gumienny (66)

Mieszko: Obrębski, Ł.Błażejewski, Sikora, Baumann, Bukała, A.Gumienny, W.Gumienny, Pietruszko (54 Lesiński), A.Błażejewski, Kozyrski, Waniukiewicz