Raport meczowy: Mieszko Ruszowice - LZS Komorniki | Kolejka 5 | A klasa - 2006/2007

Mieszko - LZS Komorniki 8:1 (3:1)

Bardzo wysoko, ale zasłużenie Mieszko wygrał kolejne spotkanie aplikując aż 8 bramek drużynie z Komornik. Od samego początku spotkania ruszowiczanie mięli przewagę, która w 19 min została udokumentowana bramką. Autorem pierwszego gola był Grzegorz Waniukiewicz, który wykorzystał niezdecydowanie bramkarza gości i technicznym strzałem otworzył wynik meczu. Kolejnego gola zdobyli przyjezdni po błędzie naszej obrony. W 40 minucie na prowadzenie ponownie wychodzą gospodarze po celnym trafieniu Wojciecha Gumiennego. Tuż przed kończącym pierwszą połowę gwizdkiem arbitra Grzegorz Waniukiewicz podwyższa na 3:1. To jak zaczęli kolejne 45 minut meczu biało-niebiescy można śmiało nazwać nokautem. Trener Piotr Janik przeprowadził jedną zmianę i na plac gry desygnował Norberta Kozyrskiego który okazał się super rezerwowym. Wystarczyły zaledwie 4 minuty, aby Norbi dwukrotnie pokonał golkipera przyjezdnych. Kolejne bramki dla Mieszka zdobyli: Wojciech Gumienny 51 min. Grzegorz Waniukiewicz 63 oraz Leszek Lesiński w 65 minucie. W 20 minut zawodnicy Mieszka zdołali strzelić aż 5 bramek odbierając Komornikom minimalne szanse na przyzwoity wynik. Bardzo cieszy fakt, iż wszystkie gole zdobywali zawodnicy, którzy są odpowiedzialni właśnie za formacje ofensywne. Do bardzo udanych może zaliczyć dzisiejszy mecz także Grzegorz Waniukiewicz, który w każdym spotkaniu szukał swojego pierwszego trafienia w tym sezonie i właśnie dzisiaj strzelił nie tylko jednego, ale trzy i jest to Jego pierwszy hat-trick dla Ruszowic – gratulujemy Geciu.

Bramki: 1:0 Waniukiewicz (19), 1:1 (29), 1:2 W.Gumienny (40), 1:3 Waniukiewicz (45), 1:4 Kozyrski (47), 1:5 Kozyrski (49), 1:6 W.Gumienny (51), 1:7 Waniukiewicz (63), 1:8 Lesiński (65)
Żółte kartki: Mikuła

Mieszko: Obrębski, Sikora, Baumann, Marciszak, Mikuła (57 Ł.Błażejewski), A.Gumienny, A.Błażejewski (76 Bukała), Prokop (46 Kozyrski), Jarecki, W.Gumienny (64 Lesiński), Waniukiewicz