Raport meczowy: Sokół Niechlów - Mieszko Ruszowice | Kolejka 24 | A klasa - 2006/2007

Podsumowanie

Kolejny mecz, w którym Mieszko strzela sporo bramek i wygrywa tym razem w Niechlowie 2:4 (0:3). Już po pierwszej połowie praktycznie było po meczu gdyż nasi zawodnicy prowadzili wysoko 3:0. Pierwszą bramkę dla biało-niebieskich strzelił Artur Błażejewki a podającym był Krzysztof Jarecki. W 37 min po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przez Artura Błażejewskigo do główki wyskoczył Piotr Rąpała, który zgrywa futbolówkę do Konrada Prokopa i jest 2:0. Kolejne trafienie przed przerwą to gol Krzysztofa Jareckiego, który wybiegł z drugiej linii i strzałem głową podwyższa na 3:0. Tą bramką sympatyczny Jaro sprawił sobie miły prezent na 25 urodziny, które wczoraj obchodził. Druga odsłona pozostała już tylko formalnością, ale miejscowi zdołali dwukrotnie zaskoczyć naszą obronę i bramkarza w 53 i 82 minucie. W 80 min. drugiego swojego gola w tym spotkaniu strzelił Artur Błażejewski, który wybiegł z głębi pola i przelobował bramkarza gospodarzy. Wszyscy liczyliśmy na wygrany mecz, punkty przyszły bez większego wysiłku, a wynik nie był zagrożony nawet przez chwile w ciągu całego spotkania. Niebawem zamieszczone zostaną zdjęcia z tego meczu.

Bramki: 0:1 A.Błażejewski (16), 0:2 Prokop (37), 0:3 Jarecki (43), 1:3 (53), 1:4 A.Błażejewski (80), 2:4 (82)
Żółte kartki: A.Gumienny, Ł.Błażejewski

Mieszko: Obrębski, W.Gumienny, Prokop, Ł.Błażejewski, A.Gumienny, Kozyrski, Pietruszko, Jarecki, A.Błażejewski, Rąpała (55 Lesiński), Waniukiewicz