Raport meczowy: Mieszko Ruszowice - Victoria Siciny | Kolejka 21 | A klasa - 2006/2007

Podsumowanie

Po dobrej pierwszej połowie i nieco słabszej drugiej Mieszko pokonał Victorię Siciny 5:2 (4:0). Spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze dla miejscowych gdyż po zagraniu w polu karnym przez Piotra Pietruszko piłka trafiła do Grzegorza Waniukiewicza a ten wyprowadził Mieszko na prowadzenie. Kolejne minuty to zdecydowana przewaga Ruszowic i w 29 min. po pięknym strzale z około 30 metrów Krzysztof Jarecki podwyższa na 2:0. Bardzo dobre spotkania w dniu dzisiejszym rozegrał grający w obronie Arkadiusz Gumienny, który po jednym z wypadów na pole karne także pokusił się o pokonanie bramkarza przyjezdnych. W doliczonym już czasie gry pierwszej połowy ponownie Grzegorz Waniukiewicz strzelił drugą swoja bramkę a czwartą w meczu. Podającym przy tym trafieniu był Arkadiusz Gumienny. Po zmianie stron gra Mieszka była już słabsza, co wykorzystała Victoria strzelając w 70 min kontaktowego gola oraz wykorzystując rzut karny w 82 minucie. Ostatniego i jedynego gola dla Mieszka w drugiej połowie zdobył Adrian Czuchran. Przy wyniku 4:0 za bardzo chyba ponosiła zawodników gospodarzy brawura a chwilami nonszalancja, bo zdecydowanie za dużo było indywidualności i każdy chciał strzelić kolejne bramki. Siciny mimo tak wysokiej straty bramkowej podjęły walkę do samego końca o jak najkorzystniejszy rezultat.

Bramki: 1:0 Waniukiewicz (10), 2:0 Jarecki (29), 3:0 A.Gumienny (39), 4:0 Waniukiewicz (45), 4:1 (70), 5:1 Czuchran (80), 5:2 (82-karny)
Żółte kartki: Waniukiewicz, Ł.Błażejewski

Mieszko: Obrębski, W.Gumienny, Prokop, A.Gumienny, Baumann (46 Sikora), A.Błażejewski (61 Ł.Błażejewski), Jarecki, Pietruszko, Kozyrski (46 Czuchran), Lesiński (69 Bukała), Waniukiewicz