Raport meczowy: Orzeł Czerna - Mieszko Ruszowice | Kolejka 15 | A klasa - 2006/2007

Czas Wydarzenie
82Wchodzi Grzegorz Waniukiewicz (Napastnik)

Podsumowanie

Pierwsze wyjazdowe zwycięstwo na wiosnę odnieśli piłkarze Mieszka pokonując Orła Czerna 1:2 (1:1). Mimo iż Orzeł zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli to mecz dla naszych piłkarzy nie należał do łatwych. Pierwsze 10 minut to optyczna przewaga Mieszka, ale jaki pierwsi gospodarze zdobyli bramkę. Głównym grzechem przy tej utracie był brak zdecydowania gdyż po faulu jednego z naszych graczy miejscowi natychmiast wykonali rzut wolny i tym samym zaskoczyli całą obronę. Wynik uległ szybko zmianie i ponownie w 19 min. po trafieniu Konrada Prokopa było remisowo. W pierwszej połowie jeszcze obydwa zespoły trafiły po razie w poprzeczkę. Po zmianie stron mecz nadal był dosyć wyrównany gdzie Mieszko grając w roli faworyta starł się atakować a Orzeł nie ograniczał się tylko do obrony i wyprowadzał bardzo groźne kontry. W 78 min. padła zwycięska bramka dla ruszowiczan. Z lewej strony z rzutu wolnego strzelał Arkadiusz Gumienny, bramkarz nie zdołał złapać piłki, do której dopadł Norbert Kozyrski i strzelając pod poprzeczkę nie dał najmniejszych szans na obronę. Bardzo ładnym strzałem w tym meczu popisał się Krzysztof Jarecki strzelając z przewrotki a golkiper z największym trudem zdołał wybronić tą piłkę.

Bramki: 1:0 (12), 1:1 Prokop (19), 1:2 Kozyrski (78)
Żółte kartki: Bukała, Jurołajć, Pietruszko, Jarecki, W.Gumienny

Mieszko: Obrębski, Jurołajć, Baumann, A.Gumienny, Bukała, Lesiński (46 A.Błażejewski), Pietruszko (71 Sikora), Jarecki, Kozyrski, Prokop (58 W.Gumienny), Waniukiewicz (82 Czuchran)