Raport meczowy: Płomień Radwanice - Mieszko Ruszowice | Kolejka 1 | A klasa - 2005/2006

Podsumowanie

W pierwszym spotkaniu nowego sezonu Mieszko pokonał na wyjeździe Płomienia Radwanice 0:1 (0:1). Całe spotkanie było wyrównanym widowiskiem i obie drużyny stworzyły kilka dogodnych sytuacji do strzelenia bramek. W pierwszej połowie zawodnicy Płomienia grali z wiatrem i kilka razy mogli się pokusić aby objąć prowadzenie. Mieszko nieco mniej zagrażał bramce miejscowych, ale wystarczyło, aby w 43 minucie strzelić jak się później okazało bramkę dającą trzy punkty. Gol padł z rzutu wolnego pośredniego. Po zagraniu przez Łukasza Błażejewskiego, Wojtek Gumienny strzelił na bramkę, a do odbitej piłki doszedł Paweł Lubaski i bez problemów ulokował ją w siatce. Początek drugiej odsłony w naszym wykonaniu wyglądał bardzo dobrze w czasie, którego kilka razy można było podwyższyć, najlepszej do togo okazji nie wykorzystał Dawid Mordarski. Po około 15 minutach dobrej gry nastąpiła mała dekoncentracja i rozprężenie w czasie, którego Płomień stworzył parę groźnych akcji, ale w bramce Tomek Obrębski nie popełniał błędów i kilka razy przy dużym udziale obrońców uratował Mieszko przed utratą gola. W końcówce było dużo chaosu i miejscowi nie mając nic do stracenia postawili praktycznie wszystko na atak. W 77 min. fantastyczną interwencją popisał się Tomek wygrywając pojedynek sam na sam z napastnikiem Radwanic. Cieszy komplet punktów mino, że gra niebyła porywająca. Z meczu na mecz bardzo młody zespół, jaki aktualnie mamy będzie się zgrywał i w niedalekiej przyszłości styl gry na pewno będzie dużo lepszy.

0:1 Lubaski (43)
Żółte kartki: A.Błażejewski, W.Gumienny

Mieszko: Obrębski, Baumann, Jurołajć, Lubaski, Żywicki ( 90 Karpowicz), Ł.Błażejewski ( 55 Bachleda), A.Błażejewski, A.Gumienny ( 67 Kozyrski), Powalacz, W.Gumienny, Mordarski